Plastická chirurgia

Príspevok v téme: Plastická chirurgia
ENIGMA

ZAZIL SOM ZA SVOJ ZIVOT VELA BAZCHARAKTERNYCH LUDI BEZ CHRBTOVEJ KOSTI ALE TAKEHO CHRAPUNA AKYM JE MUDR.CERVEN TAKEHO SPINAVCA ESTE VERU NIE\\\\\\\"\\\\\\\"!!!SVOJIM NESKUTOCNYM KLAMSTVOM A VEDOMIM ZAVADZANIM POCAS UVODNEJ KONZULTACIE SI ZYSKA VASU DOVERU A NAVRHNE VAM OP.VARIANTU ZAKROKU SAM.TOTALNE VAM ZATAJI VSETKY POOPERACNE RIZIKA A POPRIE AJ TIE NA KTORYCH STE SA OBAVALI NAJVIAC.KOLEGOV Z FACHU NAZVE AMATERMI KTORY NIC NEVEDIA KED TVRDIA ZE NIECO TAKE EXISTUJE.KED SI ZYSKA VASU DOVERU A PODPIS POD OP.ZAKROK ZOSTAVA UZ LEN JEDINNE CO JE DOMENOU KAZDEHO CHRAPUNA CO ZAVADZA A VEDOME KLAME. PENIAZE !!!!CO TAM POTOM ZE VAS DOSLOVA ZHYZDI PRI OPERACII HLAVNA VEC ZE STE UZ ZAPALTILI A ZE MA POD OP.ZAKROK VAS AUTOGRAM.!!!POTOM VAS DOSLOVA ODKOPNE AKO PRASIVEHO PSA.NEMA ANI TOLKO CTI ABY VAM ZDVIHOL MOBIL.HAJZEL AKEMU NIET PARU.NIK PONOM NECHCEL NAPRAVAT ANI JEDEN Z JEHO BRANZE.TAK MA DORIADIL.NAD JEHO TOTALNE ZBARANYM A SFUSOVANYM OP.ZAKROKOM KRUTILI HLAVAMI SKORO VSETKY UDAJNE ESA Z PLAST.CHIRURGIE!!!V CUDZINE MA MUSELI NAPRAVAT.UZ NIKDY VSAK TO NEBUDE TAKE AKO PRED TOU OP.ZOBRAL MI MLADOST A CHUT DO ZIVOTA TEN PODLIAK.SKUSTE HO VSAK DAT NA SUD A SUDIT SA SNIM.HMMMM.JEHO DOVRNY PES ADVOKAT PATAJ HO VYTIAHNE AKO VZDY Z KAZDEHO SUDNEHO SPORU DO KTOREHO CERVEN PADNE.VERTE CI NIE NA SLOVENSKU NEMAJU ANI LEN SUDNEHO LEKARA V OBLASTI PLAST.CHIRURGIE.VSETKO ZANHO ZARIADI PRAVE JEHO DOVRNY PES PATAJ.A ZE EXISTUJE NIECO TAKE AKO CEST LEKARA,HIPPOKRATOVA PRISAHA A SUDNA SPRAVEDLNOST?HMMMM,..ZABUDNITE !!VRANA VRANE OKO NEVYKOLE.TOMU VERTE DOSLOVA A DO PISMENA.!!!NA VASOM NESTASTI SA NABALI ESTE AJ KAZDY CHRAPUN SUDU,ADVOKAT,CI EXEKUTOR.VAM ZOSTANU LEN OCI PRE PLAC A TRPKA SKUSENOST NA KTORU NEZABUDNETE UZ NIKDY.

pravdiva

ako citam vidim ze nie som sama skym tento bezcharakterny neclovek vybabral a ublizil mu.mam strasne vela co by som mohla opisat o uvedenej osobe mudr.d.cervena.pointa je vtom ze toto co citam v podobe prispevkov je ako cez kopirak toho co vykonal mne.nezvyknem bezdvovodne urazat a osocovat ale bohuzial pravda je taka ze jeho pricinenim sa nechtiac musim zaradit ktym pacientom ktory sa jednoznacne stotoznuju s prispevkom ze uvedena osoba je skutocne bezcharakterny chrapun.

LUCIA.LULU

do nazvu temy si mal dať dr červen, aby ludia čo aj hodili do google toto meno sa im zobrazila diskusia...
Inak ja neviem, ale ak by sa spojilo viac ludí ze by ich zastupoval nejaky právnik , nejaky znamy, alebo sa obratit na EU súd alebo neviem... musi byt sposob ako ho zbavit titulu... nikto nie je nedotknutelny....
akoze máš super ze si si mohol dovolit druhu OP... lebo ja som napriklad bola na 2 OP vryzila som do seba takmer 100 000 SK vtedy..
ked som byvala s rodicmi som si nasetrila...dnes mam problem nasetrit 100€ ako byvam sama... takze o reoperacii mozem snivat...
mna dojebala aj doktorka uz v dochodkovom veku... ktora ma operovala na tej istej klinike... mam zdeformovane prsia, jeden väčši ako druhy, siroke jazvy a nie rovny rez ale ako by sa jej ruky triasli... v tom case som mala malo info, neboli take dostupne ako dnes plny net...je to uz 10 rokov....davala som si zmensit... a potom Dr. červen mi robil nos.. som ho mala ako slon a zaroven orol.. akoze ku mne bol mily, povedal mi aj to ze moze sa stat ze nos "spadne" takze ma informoval.. lebo ze to je velmi komplikovane u mna, taky som ho mala debilny... akoze sebavedomie mi to zvysilo, mala som komplexy z toho, smiali sa mi za to, este aj pribuzní...aky mam rypák...OP mi pomohla,.. je to ovela lepsie ako predtym ALE! z vnutra mam akysi ulomok" asi v jednej nosovej dierke, nos mi ide trosku do jednej strany a asi mi fakt "spadol" vyzerá ako taký zemiak.. po OP taky nebol...neviem co sa s nim porobilo...

petarda

pridavam sa k tim ludom ktori mozu takisto potvrdit ze charakterove vlastnosti mudr.cervena su ubohe.nehovoriac o jeho odbornosti ktorou sa vystatuje ked vas potrebuje dostat.nemozem bohuzial na tuto osobu napisat colen ledinu pozitivnu vlastnost.charakter ako aj odbornost na rovnakej urovni.=nula.