Je mnou posadnutá? Alebo je len stalkerka?

Príspevok v téme: Je mnou posadnutá? Alebo je len stalkerka?
jedenmuz

Ludia potrebujem radu, mam dojem ze jedna baba ktora so mnou chodila na zakladnu aj strednu skolu je mnou posadnuta. Nasla si ma na FB a poziadala o priatelstvo. Nic natom by nebolo keby v poslednej dobe neziadala o priatelstvo aj mojich kamosov a kamosov-susedov. Proste nepozna ich ale vidi ze su to moji kamosi na FB a tak si ich tiez ziada o priatelstvo. Dokonca poziadala aj moju sestru s ktorou sa len poznala na zakladnej aj to len z videnia. Stale mi lajkuje nejake tie fotky, komenty,videjka, pise mi ak nieco dam na status. Zmenim si profilovu fotku uz ju lajkne, komentuje. Je toto normalne? Mam dost zaujemkyn o moju osobu ale takto sa este ani jedna sialene nespravala. Pritom ja ju kontaktuje maloco. Nemam zaujem o jej osobu, ma pritom priatela aj decko s inym a predsa sa mi pcha do priazne. Uz mam aj "strach" prihlasit sa na FB. Pisem si s kamosmi nieco dohadujeme kam cez vikend, o nejakej akcii a ona sa hned prida komentami alebo lajkuje. Co som si vsimol tak aj fotky si zacala davat take mierne vulgarne. V plavkach a tak.
Je toto normalne? Ak ma priatela a dieta s inym preco otravuje mna? Som fesak priznavam, uz viacere babenky mi to povedlali, nechvalim sa ale hodnotim ze mam u zien uspech ale nie u takych ako je ona.
Mam pocit ze ma sleduje, chce o mne vediet vsetko kde som, s kym som, co robim, ci mam niekoho lebo preco by inac kontaktovala aj mojich kamaratov, kamaratov susedov a segru? Uz len cakam kedy aj mamcu poziada o priatelstvo.
Co robit mam? Ja som si ju pridal len preto lebo aj inych byvalych spoluziakov mam ale len obcas sa kontaktujeme lebo sme chodili spolu do skoly. Ale toto co ona robi je uz zvlastne.
Co nato hovorite?
Vdaka.

jedenmuz

ludia ona ma uz obtazuje aj v praci! Zacala sa objavovat v blizkosti mojej prace. Tam kde pracujem je jedna restika s kaviarnou a barom a ona sa tam v poslednej dobe zacala objavovat aj s nejakymi dalsimi babami. Je fakt ako spion, snoric. A ked idem z prace tak ju vidim ako sedi na terase. Stale v tom istom case. Toto uz je totalne sialenstvo co ona robi. Najradsej by som ju z...l aby mi dala pokoj. Je ako plostica ktorej sa nemozem zbavit. Je ako tien. Preco toto robi ak jej davam jasne najavo ze mi je uplne ale uplne ukradnuta. Nikdy som jej nic viac nenaznacoval akurát ked sme sa po dlhsom case znova stretli od skoly tak som bol priatelsky ako ku kazdemu a ona to asi pochopila ako vydajachtiva zenska ktorej tykaju biologicke hodiny alebo co. Vsak toto nieje normalne. Sleduje ma na fb, sleduje ma v okoli domova, sleduje ma cez kamosov, susedov, sleduje ma v okoli prace. Co je to za cvokarku?
Nechcete si ju niekto adoptovat? Nieje tu nejaky nadr*any chlapik ktory by mal zaujem? Ludia prosim zachrante ma od tej blaznivej zenskej! To mi nikdy neda pokoj?

JASOM

kamo pozor nanu, moju frajerku tatko prenasledovala jedna jej byvala spoluziacka. Presne toto podobne robila ako ta tvoja. Ziadala mna o priatelstvo aj ked som ju nepoznal, ziadala o priatelstvo susedov mojej frajerky, mojich kamosov proste ludi ktori sa pohybovali v blizkosti mojej kocky. Neviem ci to bola lezba alebo posadnuta tou mojou frajerkou ale kompletna urcite nebola. Pritom s mojou frajerkou sa vobec nebavila ani si nezdravili nic ale stale o nej chcela vediet vsetko kde robi, s kym zije, kde zije, ako zije proste vsetko ako fanataicka pri*ebana. Totalna stalkerka.

beacon

zruste si facebook len stratite sukrmie.Ja som si ho zrusila a ak ho mat tak maximalne pod zmenenou identitou.Vela problemou Vam moxe sposobit.Ja neznasam ak osoba ktora nezaujina je dotierava.napis jej ako sa ma hej manzel aby jej dosli.mozno to nerobi v zlom len vela ludi fb nevie pouzivat.aj moja kamoska he obtazovana ale nue preto ze by mal niekto zaujem o nu ale preto ze pasaci na nete hladaju svoje obete na pracu prostitutky a strasne je ze ryto kupliari pracuju sucasne pre fizliv.vyhrazaju sa jej ten yi da ty dostanes krati sa cas.vsetko to prebieha sposobom velmi sofistikovanym teda tak aby to nebolo mozne definovat ako trestny cin co presne vedia.prebieha to umyselnymi skomonelinami sliv ber to si qu ty si jeho ku uz si ku di tovar atd.ide o anglickomadarsku skomonelinu.O prostitucii a pasakoch na internete s malo pisr ko aj o sprvnom pouzivni internetu a socialnych sieti.roky bola sledovana tymito luddmi su zohraty s taxikarmi proste zhanaju buduce slapky.zeny co su bex prae a partnera im hraju do jarat.pritom ona je uz stara chor zena.su napojeny na jej mobil net ovladaju cely jej zivot a v uliciach j roky sleduju.napisali jej ze chci aby visela.pritom ide o ludi vo ovladaju policiu a aj riafia.taja to je spin.pytam sa ako ju mozu neusyale proste nicit jej zivot.

lsôa

pozri chlapče, posadnutosťa a stalkerstvo ide ruka v ruke. Je do teba asi riadne paf a snaží ťa zaujať. Toho priateľa má asi len tak pomimo aby si mala s kým užiť ale v skutočnosti chce teba.
tu si niečo naštuduj o stalkeroch
Kdo je to Stalker??
18. února 2010 v 17:33 | =* | Kdo je to stalker??

Stalker je člověk patologicky posedlý zájmem o jinou osobu, často veřejně známou.

Projevuje se zejména opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (dopisy atp.), dlouhodobým sledováním aktivit dotyčné osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných, přátel atp. Takový zájem cílenou osobu obtěžuje, narušuje její soukromí a může vzbuzovat strach; někdy ústí až v trestní stíhání stalkera.

Slobodna

Tak normalne zrus s nou priatelstvo, ak ti to skutocne vadi a nerobi ti jej chory zaujem o teba, dobre.
Pokojne si ju aj zablokuj.