Odlisny sexualny apetit

Príspevok v téme: Odlisny sexualny apetit
sususu

Dost ma niekedy vytaca ked sme spolu s priatelom a nemilujeme sa jeden den..pripada mi to divne... moj byvaly vztah bol velmi vasnivy, niekedy sme ani zo spalne nevychadzali a teraz je to take kludnejsie, jasne ze som v nom nasla hodnoty ktore byvalemu chybali ale niekedy sa citim akoby ma nechcel ak sa so mnou jeden den nemiluje..je to v poriadku??? Preco sa chcem milovat kazdy den? Teda staci mi na to iba pomysliet a hned mam chut. Stale to tak bolo a v kazdom vztahu. Ked pocuvam niektorych znamych ze sa neny vyhovaraju na bolesti hlavy to sa mi v zivote nestalo. Aj v chorobe s teplotami..stacilo ked sa ma dotkol a uz to slo :-) Teraz sa obcas nie casto ale stava sa to ze je unaveny a nemilujeme sa a mna to uz stresuje ze ma nechce tak velmi ako by som chcela. A taktiez ja to chcem a potom som nahnevana ze nic nie je..aj ked jasne ze nestazujem sa ale vo vnutri to vo mne "vrie". Viem ze nie kazdy den je "nedela" a mame ine veci na praci ale radsej rychlovka kazdy den ako dlhe nudne raz za cas. Ako ukludnit ten moj sexualny drive???

hafera64827

Tak ko chlap sa vyjadrim ze keby mam taku zenu ako ty a milujem ju az po usi tak by som mozno bol.ochotny zdielat taky zivot, aj ked asi by ma to uz po case prestalo baviť a sex by sa mi postupne zhnusil...prepac ale to je moc co ty robis...

sususu

To co je za hlupost se zo strachu.aj ked som sama tak mam na to chut a robim si to sama. To so stracjom nema co robit. Poznam vela parov co sa miluju denne co je na tom divne???vy sa ako casto milujete s partnerom??? Jasne ze sa chcem ukludnit lebo ma to trapi ale tak to je. To s to s tou bielou pecenou to si zistim aj ked myslim ze to su ludia zvisli od sexu s kade kym a to ja niesom.a hak neberiem a ani nechcem. Odskusane a nepomohlo. Mohli by sa muzi vyjadrit ako to oni vidia prosim

Deria

Hmm, rok a pol a este stale denne sex? Pozoruhodne, to mas teda ako chlieb nas kazdodenny, ojej, to uz je naozaj vela. Nebolo by, keby mal tvoj partner podobny apetit ako ty ale to by zas mohlo zle dopadnut, ved by ste nic okrem sexu nestihali, ani do prace chodit. Bud rada, ze mas takeho partnera akeho mas.

ajojoj

Ty si normalne že maniačka, ale nemysliš že by si sa mohla isť liečiť, to je len v hlave , mozno ti nejaky sexuolog povie prečo alebo psycholog..

Slobodna

Beries hak ? Ak nie, zacni.
Neverim, ze to tak strasne chces, ak teda nemas bielu pecen, nie je to normalne.
Skor si myslim, ze to chces robit kazdy den zo strachu, ze ho stratis, alebo ta podvedie. Tvoj posledny prispevok tomu nasvedcuje. Takze realne vidim tuto moznost alebo este nasledujucu - vymyslas si

sususu

no nie som zo zien ktore sa len vyvalia..prave naopak, som velmi aktivna viac ako on.. bavi ma nosit sexy spodne pradlo podvazky a tak...

sususu

Ved ja ho do nicoho netlacim, ked vidim ze nechce al. nie je to on kto to zacne tak ja ho nenutim. Ale proste ma to trapi ze nechce kazdy den...ako znicim? Ved nie su to prave muzi ktori sa stazuju ze zeny sa vyhovaraju na bolesti hlavy??? Existuju tabletky na utlmenie sexualneho chtica???

bohusuuu

Sex je pre chlapa sice prijema ale aj strasne vycerpavajuca zalezitost kedze on sa nemoze len vyvalit a cakat co bude robit ona, ale musi makat aby z toho obaja cosi mali... a chciet to od neho kazdy den moze byt niekedy fakt skoro ako tyranie. Kup si radsej robertka;)