Ako zapôsobiť na staršiu?

Príspevok v téme: Ako zapôsobiť na staršiu?
SomTuLenTak

Ahojte, budem stručný, nikomu sa tu nechcú čítať litánie :)
Chcel by som sa spýtať, ako sa dá zapôsobiť v dnešnej dobe na staršiu ženu? Nehovorím o veľkom vekovom rozdiely, napríklad 20 ročný na 23-25 ročnú alebo 25 ročný na 28-30.
Vždy ma to ťahalo k vyspelejším ženám, rozumnejším. S mojou generáciou si nemám čo povedať, sú to iba baby čo fajčia, pijú, omlúvam sa za výraz ale kurvia sa viac ako chlapi dnešnej doby. Nebaví ma hladať si niekoho, kto sa o seba nevie postarať, bojim sa ju zobrať von lebo neviem čo vypustí z úst alebo sa mi o týždeň bude ťahať s inými...
Je nejaký spôsob ako zapôsobiť na ženu? Väčšina si hladá starších a to je pre mňa problém.

sulinka

Som tu len tak... mna tiez stale pritahovali iba starsi muzi tak o 5-9 rokov starsi... a teraz som vo vztahu s muzom o dva roky mladsim..dlho som ho odmietala prave kvoli tomu..ale kedze spolu spolupracujeme - po telefone viac menej, sme v inych firmach ale spolupracujeme tak ma presvedcil o tom ze je o mnoho viac zreli ako vsetci moji predtym dokopy... tym ze nenadava, je kludny, nikdy na mna netlacil... a sme spolu uz takmer rok a pol..a som rada ze som tomu dala sancu... ak uvidi ze nie si nejaky pubertak ale si vzdelany a mas prehlad a pekne sposoby k zene, urcite to oceni...aj ked 5 rokov starsia to je uz asi dost velky rozdiel podla mna.

popoluskaTT

Uplne ťa chápem, ani nevieš ako, ale ja napríklad rada šoférujem. Vždy keď treba robím odvoz :) 177 cm to si dosť vysoký, ja mám len 168 a cítim sa krpatá :D

SomTuLenTak

Ja šoferovat teoreticky viem to nieje že by som to nevedel. ale proste nebaví ma to nemám to rád... :D vobec nemam k autam vztah :D do zahraničia sa už ani moc neoplatí íst je tam takisto kríza...

somErik

ja chápem čo máš na mysli. Vidím to sám aké pucky nám v štáte vyrastajú. Stačí ísť v piatky a víkendy večer von.
a k tomu autu, tak chápem je to ťažké vyžiť na slovensku sám na seba odkázaný. Nad prácou v zahraničí si neuvažoval? A o šoferovanie sa neboj. Keď to zvládnu baby čo by si to ty nezvládol. Kadejaké husy majú vodičáky ;)

SomTuLenTak

Erik, viem že vek mi nič nezaručuje no predsalen, o niečo staršie ma vždy priťahovali a skôr u nich nájdeš inteligenciu ako u dnešných mladých pobehlicách ktoré... no ved vidíme tie kindermafie vonku a vieme aké sú. Hej hej to auto viem že by som mal mať ale za prvé žijem tak že si zarábam sám na seba, mám svoje odvody jak paušál nájom jedlo a pod... ani mi neodtáva šetrit na auto a nejazdil som už asi 2 roky a vobec ma to nebaví :D priam to nemám rád :D

somErik

no tak pozor chlapče, staršia baba nemusí byť hneď taká čo hľadá hneď seriozny vzťah a pokojný život. Poznám také čo ešte aj po tridsiatke majú radi divokosť a zábavu. Vek fakt nezaručuje že človek bude vyrovnaný alebo divoch. Sú mladí čo hľadajú serioznosť a sú starší čo sa stále radi bavia a bavia. A ináč tvoja výška je okej. 177cm je norma u mnohých žien žiadaná takže hlavu hore. A ešte niečo, nie všetky idú po drahých autách a živote v luxuse. Ale nejaké to auto by si mal mať.

SomTuLenTak

Ďakujem za rady, ide o to že ja som práve ten typ ktorý nehladá diskotékovú maniačku ale seriózny vzťah. A ako na potvoru som cca 177cm vysoký taký priemer :D Pracujem, neštudujem výšku. Som samostatný a hladám si práve nejakú čo toto ocení no bhužiaľ v mojom okolí sú iba také čo hľadajú nabúchaných bohatých a rodičmi zabezpečených... :D no jo v dnešnej dobe to nikdo nemá lahké ako tak pozerám :D ale ďakujem za každú radu