Nevesta - svokra - dlhovekost

Príspevok v téme: Nevesta - svokra - dlhovekost
pelka12

neviem aky mate vy postrech zo svojho okolia ale ja som si vsimla , tie stare ktori maju pri sebe nevestu , ziju ovela dlhsie ako seniorky ktore byvaju sami . Totiž odčerpavaju z tych neviest zivotnu energiu ....
Ked som to tak sledovala v mojom okoli je to presne tak

Aj moja mamicka sa 35 rokov trapila pri svokre a to bolo fakt trapenie , stara sa dozila skoro 90 rokov a mamicka 2 roky po jej smrti smrtelne ochorela a zomrela . tak si ten zivot ani neuzila ....

a najhorsie , ze ja som tiez uz 20 rokov nevesta a zazila som pri starej peklo na zemi , uz fungujem len vdaka liekom a mam pocit , ze stara ma vysava a ja zomrem skor ako ona , alebo hned po nej ...

Filip TT

Este som si spomenul - moju prababku doopatrovavala jej vnucka - stara dievka. Dozila sa 98 rokov. Zila by asi aj viac, ale zomrela od zialu na druhy den potom, ako sa dozvedela, ze zomrel jej syn.

Filip TT

Moja mama tiez pri svokre prezila vyse 30 rokov. Cez 10 rokov dokonca uz bez mojho otca, lebo zomrel. Doopatrovala svokru az do jej smrti. A nam detom kladla na srdce - neurobte taku chybu ze budete byvat so mnou, alebo u svokry.