Rhino - Correct uprava nosa bez operacie

Merry33

Je to blbosť objednala som si to pred rokom používala som to mesiac ako písali a efekt žiadny na nose to vôbec nesedi je mi ľúto že som za taku blbosť zaplatila 38€ :(

Prezyvka

Neodporucam kupovat. Vcera mi to prislo, vyhodene peniaze, Ved ten clip ani.na nose nedrzi , sustavne sa sklzava , obycajna plastova haraburda, je mi luto ze s tak blbo naletela, reklamu robia zeny, po plastickych upravach, tak maju uzke nosy na ktorych to drzi. No je to skratka riadna hlupost.

TINELISA

Ja si to sice neobjednavam, ale co nosim okuliare, urobili sa mi za usami priehlbinky. Mam tam normalne ryhy,
takze neviem, neviem, ci aj tato vecicka nedokaze zmenit tvar nosa.

GabčaČ.

Ahojte. Ako tu čítam všetky negatívne komentáre. Je mi až zle..!
Mam s násadou skúsenosti -mam ju už mesiac a pol(používam ju mesiac a pol) a som maximálne spokojná tvar nosa sa zmenil už po mesiaci, je rovnejší (ja mám hrbolček) a krásne mi ho vyrovnáva, konečne sa cítim ako normálny človek. Rozhodne odporúčam!

xax14

vraj "iba" 38€ a za taku somarinu :D by som za to nedala ani cent. A na ebay to predavaju po eure :D ludia neverte kazdej sprostosti co najdete na nete, keby to bolo take zazracne a ucinne ziadne, plasticke operacie by neboli a vsetci by si toto uz davno kupovali..a hrbol na nose ti odstrani jedine operacia,tvar chrupavky este ovplyvnit moozno mozes (ale to by si ten stipec musela nosit cele dni a noci aby to bolo badatelne), no tam kde mas uz kost ti nos nic okrem operacie nevyrovna, ved uvazujte logicky