ženská hlúposť

Príspevok v téme: ženská hlúposť
zdradca

Zeny a dievcata ruku na srdce, ktora s vas je spokojna so svojou postavou?

Ktora s vas uveri muzovi, priatelovi, ked jej povie, ze je pekna, sexy, a paci sa mu, ktora s vas uveri ze to my muzi myslime uprimne, lebo v skutocnosti to tak je

Ktora s vas veri svojmu partnerovi ked jej povie ze ju lubi, ze to mysli uprimne, bez toho aby zacali mat pochybnosti co za tym je?

Preco sa paradite a sminkujete alebo obliekate vyzivavo, hoc mate uz svojich partnerov?

Preco si vacsina s vas mysli ze je skareda?

Preco vo vsetkom, musite zachadzat az do detailov?

potom sa stresujete, deprimujete, nervujete a preco?

Aky kludnejsi zivot mame my muži, ze neriesime take hluposti.

Biela Kobra

Zdradca:

- som spokojná so svojou postavou,

- verím, že môj muž to myslí úprimne, keď povie, že sa mu páčim, aj ja ho pochválim, lebo je to pravda,

- verím mu, keď mi povie, že ma ľúbi, aj ja mu to často hovorím, lebo je to pravda,

- šminkujem a parádim sa, keď sa mi chce, lebo som žena,

- nemyslím si, že som škaredá,

- nezachádzam do detailov, ako vidíš,

- nestresujem sa, nenervujem a nedeprimujem bez vážneho dôvodu, čo určite nie je môj vzhľad.

Aha, a ešte aj prdím, ale na toto si pozabudol.

anjelik *

1. Máloktorá, pretože sme k sebe podstatne kritickejšie a máme presnú predstavu o tom, čo kategória *krása* musí spĺňať.

2. Tá, ktorá cíti, že ten muž to myslí naozaj úprimne.

3. Odpoveď číslo.2.

4. Pretože je prirodzené chcieť pozornosť okolia.

5. Blbosť, ak to žena tvrdí, aktuálne chce počuť, že to nie je pravda. Dôvodom je túžba po pozornosti muža.

6. Je to o komunikácii a občas je jedno, na akú tému. Základom je hovoriť s druhým.

7. Pretože odpovede nezodpovedajú tomu, čo chceme a dúfame, že budeme počuť. Vzniká vnútorné napätie a pretavuje sa do tebou zmienených prejavov.

8. Tak buď rád, že si muž. :o)

Tvoje vnímanie žien je veľmi subjektívne a nijak sa nedá zovšeobecňovať. To je, ako keby ja som tvrdila, že žiaden muž neovláda pravopis, pretože ho neovládaš ty. Len preto, že ty osobne poznáš práve také ženy, neznamená to, že všetky sú také. ;o)