strava/vitamíny doplnky pri rakovine

cancer1

ja ako ex pacientka s rakovinou prsnika radim dve veci-uplne vylucit mlieko a mliecne vyrobky a pit palinovy caj... je to hotovy zazrak

MiV99

Ahooj ja sa riadim heslom daj telu co potrebuje. Absolutne sa v nicom neobmedzujem. Velmi milujem zeleninu a ovocie, to jem pri kazdom chode. Milujem ryby a morske plody takze tie u mna maju tiez svoje miesto. Musim povedat ze popri chemo nemam vobec chut na sladke... Radsej si spravim dakyy dobry smoothie, ktory odporucam aj tebe kedze je tam mnoho mnoho vitaminov a je to ozaj chutne :) Dalej berem pripravok Biobran, ktory je odporucany onkologmi a je schvaleny. Berem ho od uplne zaciatku takze nemozem porovnat ako som to znasala s nim a ako bez neho. Ale verim ze ma nieco do seba, ale je dost drahy 105 sackov stoji okolo 400€ .... Precitaj si o nom mozno ta zaujme :)

lombardo1981

Nielen glukóza. I glutamín. A na získanie acetyl-CoA dokážu využiť i beta oxidáciu mastných kyselín.
Okrem Warburgovho efektu nádorové bunky "poznajú" anti-Warburg efekt, Pasteurov efekt či Crabtree efekt. Energetická výhodnosť pri získavaní energie je pre bunky najdôležitejšia. To znamená, že v prítomnosti dostatočného množstva kyslíka sú nádorové bunky schopné znovu prepnúť na aeróbnu oxidatívnu fosforyláciu a vykašlú sa na glukózu. Pretože aeróbna fosforylácia poskytne viac ATP ako glukóza.
Inak paradox je, že zníženie pHi spomaľuje rast buniek (akýchkoľvek). Pričom napokon dôjde až ku jeho zastavenie, pretože mitochondrie sa stali nefunkčné. Tento fakt bol zistený experimentálne.

vlocka77777

kup si v zdravej výžive marhulove jadierka ktore obsahuju vitamin b 17 v ziadnom pripade si nekupuj b17tku v lekarni v doplnkoch je mala koncentracia len jadierka prestan pit mlieko a mliečne výrobky jedz co najviac ryb ovocia a zeleniny taktiez vyluc biely cukor ktory zivi rakovinove bunky pi len cistu vodu a nesladene caje