Transfer faktor injekcie pri zlej imunite

KATULIENKA19

CHcem reagovat na inj.tranfer faktor mam snim velmi dobru skusenost ked moj synček ochorel na bunkovu imunitu vdaka tymto injeciem sa moj synček uzravil je pravda že sa pichaju pod kožu do ramena su aj bolestive ale su velmi učinne .Su aj velmi drahe prenašaju sa v suchom lade z Prahy pred podanim tejto injekcie si musi pacient v ruke telesnou teplotou tu injeciu roztopit a potom sa podava chcem tymto podakovat skelym odbornim a lekarom ktory mi zachranili synčeka

olaa

liana, co sa tu ofukujes...ta pani sem napisala svoju skusenost, nemusis sa do nej hned navazat, a co ze je anonymna, to sme tu 90%!!!!!

blkanka

Mila pani imodin/anonymna,

nechapem preco pisete blbosti a nepravdu.
Bola som dnes rano na inekcii immodinu a vobec to nebolo take strasne bolestive ako opisujete.
Vpichnutie trva len 4-6 sekund,po vpichnuti je to bolestive pocas preniknutia latky do svalu este cca par sekund po tom.Neskor po par minutach trosku pobolieva ruka ale vobec to nieje take strasne ako opisujete.

NESTRASTE PRETO ZBYTOCNE OSTATNYCH TAKYMITO NEZMYSLAMI.
pretoze som si vcera precitala tento prispevok a tak som sa dnes rano bala,ale teraz viem na buduce ze to nic nieje.

liana

Mila pani imodin/anonymna,
nechapem preco pisete blbosti a nepravdu.
Bola som dnes rano na inekcii immodinu a vobec to nebolo take strasne bolestive ako opisujete.
Vpichnutie trva len 4-6 sekund,po vpichnuti je to bolestive pocas preniknutia latky do svalu este cca par sekund po tom.Neskor po par minutach trosku pobolieva ruka ale vobec to nieje take strasne ako opisujete.

NESTRASTE PRETO ZBYTOCNE OSTATNYCH TAKYMITO NEZMYSLAMI.
pretoze som si vcera precitala tento prispevok a tak som sa dnes rano bala,ale teraz viem na buduce ze to nic nieje.

matko999

Okrem spominaneho existuje Imunor (lyzat z bravcovej krvi), co je prasok rozpustny vo vode a potom sa tento roztok vypije. Je bez chuti, bez problemov, bez bolesti. Ale neviem popisat kedy sa predpisuje tento roztok alebo spominane injekcie.

Tiez ma zaujima, ako sa lieci nedostatok B-lymfocytov. Vie niekto?

auroraaurora

Ahojte, ja som akurat dobrala davku immodinu. Mala som nadchu, len neviem, ci z prechladnutia, abo z Immodinu. Nie je to nebezpecne a daju sa ludske leukocity. Vsak to uz pichaju aj miminkam. U mna je iny prah bolesti, tak ma to nebolelo, ale chvilku som si ruku necitila od lakta po prsty, ale len chvilku to trvalo a ziadna podkozna grcka nevznikla. Zalezi od jedinca. Ak sa napijem pred injekciou tekutiny, ziadne problemy nemam, ani ze by mi bolo zle, ci ma to bolelo.

imodin

Vacsinou sa to berie 5x...to je nejako rozdelene, ze prve dve tusim 2 tyzdne po sebe a dalsie v nejakych ob-tyzdnoch...
Je to z lyzát z ludskej krvi. Sa nemusis bat toho. Lekari zvykavaju davat ten z ludskej.

marinka

imodin
a kolko tych injekcii treba vybrat? jak casto? to su tie z ludskej krvi a ci z prasacej? lebo su aj z ludskej aj s prasacej a obe sa podobne volaju. vdaka za odpo

imodin

Ja som tieto injekcie dostavala pred pol rokom. Toho, ze su nejake nebezpecne, sa nemusis bat, pretoze su ti ludia predtym testovani.
Tieto injekcie su celkom dobre,ale maju vela vedlajsich ucinkov. Uz samotne pichanie tej injekcie je velmi neprijemne, pretoze je to podkozne podanie. Tym, ze je tej tekutiny vela, musi to lekarka/sestra rozptylit na vacsej ploche,aby sa ti nevytvorila pod kozou grca velka, co sa aj tak vytvori. Je to velmi bolestive, lebo musi pod kozu pichnut postupne celu ihlu a aj s nou hybat...trva to takych 10 minut. Po samotnom zakroku sa s tou rukou neda vobec hybat, lebo su take podrazdene tie nervy a dost to boli. A po prvom raze som mala aj horucku a bolest hrdla...ale vraj je to normalne. Potom som mala uz iba nadchu a neskor sa tie vedlajsie ucinky uplne zmiernili az vymyzli.
Nechcem ta vsak od toho odradzat, lebo potom ma clovek pokoj s chorobami. Samozrejme, nejake chorobky som mala, ale postupom casu je to uz v pohode si myslim s tym mojim zdravim :))