Bolesť pri milovaní

Príspevok v téme: Bolesť pri milovaní
Severka

Ahojte

Dlho sa musíme maznať tak dva až tri hodiny a potom keď sa ideme milovať síce do mňa vnikne ale veľmi to bolí. Pohyboval so vo mne. Frajer si užíval ale ja som trpela. Skoro som mu roztrhla tričko. Hovorila som mu, že ma to bolí ale on bol až tak vzrušený, že to ani nevnímal. A keď skončil potom sa mi začal ospravedlňovať, že bol až tak vzrušený, že ma nevnímal.

Ale vďaka tomu, že to tam je trochu rozšírené tak mám veľmi opakujúce až veľmi silné orgazmy a hlavne hlavne keď mi masiruje kliitoris. Ja sa hanbím prejavovať aj vzrušivosť. Ale keď príde orgazmus tak začnem byť poriadne vášnivá a divoká.

Lubrikačný krém ani gél netreba telo si robí svoj vlastný.

Po zdravotnej stránke som zdravá. Robili mi aj výtery z kŕčka maternice a som zdravá.

Mám rada, keď je frajer v posteli dominantnejší veľmi ma to vzrušuje, ale pri konci som dominantná ja.

Čo si o tom myslíte? Baby aj vy máte taký istý problém? Chcem lietať v rozkoši. Robili mi testy na kvasinky, kandidu a všetky možné ženské ochorenia a nemám nič. Len tento problém.

Je to v mojej hlave? Hovorí sa, že mozog je najerotickejší orgán. A ako je človek naladený tak sa vzruší. Ja sa viem vzrušiť až tak, ten hlien so mňa tečie ale je to tam úzke.

Viete chcem mať aj deti. A pri pomyslení na tú bolesť tak ma to deptá.

Nepomáhajú nejaké cviky niečo ??

Ďakujem