tuzba po babetku

Príspevok v téme: tuzba po babetku
anjika

# Mam 33 rokov a zatial ziadne dieta. V poslednom case ma prepadla materinska tuzba po babatku, no zaroven mam obavy. Uz nie som najmladsia a chcem mat zdrave dieta. Tiez obcas v spravach som pocula, ze matka pri porode umrela. A kedze som jedinacik a nikto v mojom okoli male dieta nema, neviem, ci by som pri starostlivosti nieco nezbabrala. A co s nastupom do zamestnania po materskej dovolenke a ked bude dieta chore? Viem, ze mama mi pomoze, no aj tak mam obavy, hlavne kvoli veku / 33 rokov.

anjika

Ozaj a ako je to s migrénami? Ja mám migrénu asi raz za dva mesiace a čo ak ma to chytí v tehotenstve? Mama tiež trpí migrénami, no vraj počas tehotenstva ju nemala ani raz.

panika

33 nie je vela na dieta-je to uplne v pohode. a co sa tyka vsetkeho ostatneho -vobec sa neboj, vycitis, co dietatko potrebuje a urcite vsetko zvladnes-je to len vec cviku. vela stastia

Daniela191

Ahoj Anjika, ja som chcela babätko už skôr, ale okolnosti chceli aby som ešte počkala. V lete budem mať 30 a som v 10. týždni. Také isté obavy ako ty som mala aj ja, čo sme s mojou praktickou lekárkou riešili tak že som od 4. týždňa PN. Viem, že tehotenstvo nie je choroba ale čakáme vytúžené bábätko a to je pre mňa prvoradé, nakoľko pracujem ako sestrička na geriatrickom oddelení. Teraz veľa oddychujem, lebo toto je moje prvé tehotenstvo a nechcem nič pokaziť. Prajem vám veľa úspechov a neboj sa všetko dobre dopadne. Dôležité je nepripúšťať si nejaké hlúposti a nemaluj čerta na stenu.

laila

Súhlasím s miou. Ja mám 2 deti a tretie *možno* na ceste /mešká mi menzes/. Tiež mám strach aby sa nenarodilo choré.... ale na to sa memôže myslieť. A keď ti tikajú biologické hodiny, tak je ten správny čas. Bez detí budeš véééľmi sama. Ja viem, kamošky sú vždy po ruke, ale to maznanie a slovíčko MAMA - to je proste zázrak. Ak sa niečo udeje, daj vedieť.

mia

Bez dietata by zivot pre mna nemal zmysel.Mas pre koho zit.Su to starosti,ale aj radosti ako sa hovori.Vsetko sa da zvladnut,vobec to neni take tazke,hlavne ked mas mamu,co by ti pomohla.O partnerovi nepises,predpokladam,ze ho mas,ak nie aj tak by som chcela mat dieta na tvojom mieste.Bez neho budes mat prazdny zivot,aj ked,ako ti urcite mnohe povedia,ze sa da zit aj bez deti.Myslim si ze kazda zena,co dieta nema z hociakych dovodov,je o mnoho ukratena.To je moj nazor,ja mam dve deti a uz mi robi radost aj vnucatko.A to je uzasny pocit,ver mi!Tak sa dobre rozhodni,aby si niekedy nelutovala.