Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

lia31

ahojte, uz asi 3 roky sa farbim na cerveno a cim dalej je ta farba tmavsia..a uz ma omrzela ta cervena a chcela by som naspät moj tmavy blond. Ako to co najsetrnejsie dosiahnem? dakujem za kazdu radu

lenik111

Chcela by som sa spýtat ako si odfarbim cierných vlasov ....uz ich nemam ani take moc cierne lebo uz 3 mesiac si davam hnedu farbu..ale vždyy maju ten čierný nadych....kebyže chcem neaku svetlo plavu a by som to odfarbila s tym B4 color remover chytylo by mi to alebo nie:D...vopred dakujem za rady....alebo vy mi odporučte niečo :D

Bianka :)

no mne sa to podarilo :) mala som modro čierne vlasy a teraz mám orieškovo hnede a rovnomerne ani nemám zničene chvála bohu,ale trvalo mi to dlho najprv som kupila odfarbovač vtedy som dostala taký pestrofarbný odtien :D potom som do toho dala melíri,tu melírovanu hlavu som zafarbila na csokoládovo hnedu(ale doslova na čokoládovu nie na tmavohnedu) vtedy som farbila naposledy a teraz umývám vlasy s head and shoulders a to perfektne zosvetluje :)

maruska211

ahojte, mam tmavohnede vlasy, je možné ich odfarbit na peknú svetlú blond, skoro bielu bez melirovacieho prašku, len farbou, alebo napr. najskor zosvetlovač a potom na to nejaku blond farbu ? mate s tym skusenost ? za radu vopred velmi pekne dakujem

jankaaaaaaaaa

v kadernictve , tak ako aj doma mozes pouzit nejaku zosvetlujucu blond farbu, ktora ti zosvetli vlasy a potom vlasy zafarbis farbou aku by si chcela mat. a ten peroxid riadne nici vlasy a je jedno ci ho pouzijes doma alebo v kadernictve.
este existuje nieco ako B4 color remover, ten by ti mal z vlasov odstranit tu umelu farbu a nechat len tvoj povodny pigment. ja som to neskusala, ale vela zien si to pochvaluje. ale zase od toho necakaj zazraky ak je tvoja umela farba prilis tmava

Orieškova

v Košiciach nejaké kaderníctvo dobré nie je? kde by mi stiahli farbu z tmavej hnedej na môju pôvodnú orieškovú ale šetrne! kto ma odskúšané alebo na niekom inom videl na kamoške a tak prosim dajte mi vedieť na Malachova@centrum.sk alebo tu to napíšte ak sa vam nechcem e-mail.

Katkaaaaa

nestalo sa vám, že ste si odfarbili vlasy a keď ste si ich potom nafarbili, tak sa vám tá farba viac vymývala ako z neodfarbených vlasov? či to len moje sú také?:D