chalni, baby poradte prosim!!!!

Príspevok v téme: chalni, baby poradte prosim!!!!
rybana22

S priatelom som viac ako 6 mes.problem je v tom, ze dost casto robi poznamky na ine baby, ake maju krane kucerave blond vlasy, ake je to sexy, ake maju pekne zadky, ake su zlate a mile ked mu robia kavu... Ja som si zatial zasluzila iba komplimenty typu nepaci sa mi ako sa obliekas, nepaci sa mi tvoj parfem, nechces si dat zafarbit vlasy, nechces nosit kontaktne sosovky.... velmi mi tym ublizuje. Opytala som sa ho co teda ma na mne rad,povedal ze mam ma rad taku aka som, co mi nedava zmysel. Ja mu nedokazem ublizovat takym sposobom ako on ublizuje mne. Poradte mi co robit

miri5

julian 221,nehnevaj sa Julian,ale to co vravis,nie je normalne.Dievca si zasluzi aby ju jej priatel pochvalil obcas,polichotil jej,ak ty svojej priatelke nelichotis z dovodu,ktory si uviedol,tak si riadny sebec a vobec nemas sebavedomie.nevies,o com hovoris!

rada

kašli naňho, nestojí za to. Sú muži, ktorí ti budú kazdý deň nosiť modré z neba a budeš pre nich to najkrajšie a najdrahšie čo mohli stretnúť v ich živote.

pretty woman

Súhlasím s Julianom22, chodím s chlapcom, ktorý o mňa stojí a dlho mi robil niečo podobné. Najmä prvý rok. Veľmi som trpela, veľa som plakala a ked som mu to vysvetľovala plakal aj on. Aj odomňa odišiel, len , aby som netrpela - ked to nevedel zmeniť. Dala som mu vedieť, že o neho aj tak stojím a že mu pomôžem to zmeniť a je to teraz super.V auguste tomu bude 5 rokov. Pomáha nám vzájomná láska, viera a nádej! Modlím sa za Tvojho manžela, uvidíš Rybana 22 bude super!

apolon

Minimalne by si sa mala s nim porozpravat v tom zmysle, aby pochopil, ze ho mas rada, ale ze to co Ti robi, Ti ublizuje. Nenechaj to len tak, inak jedneho dna vybuchnes ako sopka. Myslim si, ze si nemusi svoje sebavedomie budovat urazkami na Tebe. Pekne sa o tom s nim porozpravaj, ked za to stoji, pochopi to a bude sa snazit zmenit. Pa.

luci

a vie vobec ze ti to ublizuje ? viem blba otazka ..ale chlapi su ibcas taky natvrdly ze si nektore taketo veci ani nevsimnu.. mozno mu vazne nedoslo ze ti to vadi a ani si neuvedomuje co robi..ale to iba mozno ..inak je to od neho riadne hnusne...

julian221

Takze som muz a robim to iste. Chces vediet dovod? Male sebavedomie - preto aj ja hladam IBA chyby na mojej... Keby jej robim komplimenty, bojim sa, ze si to uvedomi - co je pravda, ze je pekna tak ako urcite aj Ty a bal by som sa, ze ked to vies, tak si najdes niekoho lepsieho, krajsieho, bohatsieho atd... Proste nic si z toho nerob, rob pred nim, ze sa ako keby snazis pred nim aby sa mu to pacilo, ale ved, ze to robi iba preto, lebo ma slabe sebavedomie. Preto Ti radim - Ty mu toto iste nerob, bude z toho smutny, teraz je spokojny a nikdy by Ty nepodviedol, toho sa neboj... Len mu ver a uvidis... pekny den - SOM MUZ A S TYMTO MAM SKUSENOSTI AZ AZ :D

trini3

na takeho zmrda by som sa vykaslala, co ta nema rad taku aka si len si z teba potrebuje nejaku inu vytvorit. keby ta mal rad tak take veci nehovori