PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ

Príspevok v téme: PRVY SEX - HROZNÁ BOLESŤ
lilly

Neuveríte, ale mám 27 rokov a mala som kopu frajerov, no so žiadnom som sa nevyspala, lebo som chcela až s tým, ktorý bude potencionálne otec mojich detí. S tým chodím dva a pol roka a včera došlo konečne k prvému styku. LENŽE... Bolo to hrozné, strašne to bolelo, skoro nič sa neudialo, ja som skoro jačala od bolesti a mysleli sme si, že nič, ale potom som išla na záchod a kopu krvi, takže k tomu zrejme došlo. A bolo to fakt hrozné a fakt to bolelo. A teraz sa bojím mať ďalší sex, že to bude rovnako hrozné a že to zase nepôjde. Zažili ste to? Poraďte prosím

diana

Lilly..prvy sex pride az vtedy ak su dvaja partneri na to naozaj pripraveni..to znamema,ze ak to prislo az teraz asi to skor nebolo ,,potrebne"..z biologickeho hladiska je ta krv uplne normalna..nic sa neboj,u niekoho je to tak ako u teba,u niekho inak..vela stastia

lenka...

Pre lilly: Skutocne sa nicoho neboj. Po strate panenstva som krvacala tyzden, akonahle som sa utrela na WC alebo nedajboze strcila dnu prst, vyvalila sa krv. Takisto aj pri druhom milovani....Gynekolog ma ubezpecil, ze je to absolutne normalne...Bolest prejde, neboj, a zacne to byt krasne:-) Vela stastia do dalsich dni a este nieco: Obdivujem ta, ze si to vydrzala tak dlho, mne sa to nepodarilo, no absolutne nic nelutujem:-)))

elablue

Ach LEA si ty normalna?Preco tu strasis tie baby?Neviem o tom ze by bol idealny vek na dieta vo veku 21 rokov, pokial viem tak prve dieta ma mat zena do 30.Ale to nema nic spolocne s tymi hlupostami ktore tu vypisujes.Jednu temu ti uz zrusili tak sa zase ides robit zaujimavou.

zlatica

Preboha Lea, to čo si napísala za nezmysel, kolko máš rokov?Dúfam že ešte si neprešla ani pubertou, jedine to ťa ospravedlnuje.Tvoje múdre rady si nechaj radšej pre seba a neplaš tu normálne baby.

lilly

Nuž Lea ja si to tiež myslím, že to je neskoro, len to proste tak dopadlo... v živote nejdú veci podľa nášho plánu

lea

Prepac, ale myslim, ze v 27 rokoch je uz dost neskoro na prvy sex, myslim z biologickeho hladiska. Vsak idealny vek na dieta je vraj 21 rokov. mozno len preto to nadmerne krvacanie, ze ti to tam zhrublo alebo co. alebo praskla daka zilka. ale myslim, ze to nie je nic vazne, pokial nejde o vyraznu stratu krvi. pockaj par dni, mozno to same prestane

666

no mna zase prvy sex vôbec nebolel až som z toho bola dost prekvapená akože trochu krvi bolo ale nebolelo ma to tak strasné ... je to normálne lebo ja som prvý sex prežila až veľmi v pohode ale orgazmus som zatial nemala a uz sme sa tri dni po sebe milovali...

kacicka

nemaj obavy,cim castejsie to budes robit,casom tie bolesti prejdu.hlavne sa snaz uvolnit a nie napnut,vtedy to viac boli.

lilly

NEviem, podľa mňa to krvácanie môže súvisieť aj s tým, že mám v sobotu dostať menštruáciu, tak počkám a uvidím, že keď mi prejde. Lebo to krvácanie nie je samovoľné, iba ako som písala, keď si tak strčím prst, tak je krvavý a vylezie pár kvapiek. Mama vraví, že sa jej to tiež stalo...