Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší bio makeup?

sissiny

Lajlara - je to chyba. Bez debaty. To, ze si nedavas nerobis dobre pleti. Bud nejaky krem treba dat pod make up alebo teraz su uz aj rozne take akoby sera, ja ako podklad pouzivam ANNEMARIE BORLIND Energizer z pomarancovych kvetov a je to super, aj plet to ceni :)

Dienda

Lajlara podľa môjho názoru je to veľkou chybou, pretože tá pleť to potrebuje, nejaký ten krém poprípade nejaké sérum, pod make up je vhodné povedala by som, že až nutné, by si videla tú zmenu tej pleti ;)

sasulio

duska223 - ja viem, ale ako maminka na materskej si nemozem kupit celu radu len tak. mozem si naraz dovolit kupit tak 2 produkty. viem, ze do kozmetiky sa oplati investovat a prave preto by som rada vyskusala tuto znacku

sissiny

Lajlara - len make up pouzivat nestaci. Ano je setrny k pleti, ale co z toho, ked podklad, ktory si pod make up dam nebude setrny pre plet? Naco potom bude make up setrny? Treba sa nad tym aj takto zamysliet ;)

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

duska223

sasulio ak nemas na to vsetko peniaze? podla mojho nazoru je nase telo nasa plet zalezitost do ktorej by sme mali investovat radsej osobne si nekupim novu bundu ale kupim si to co potrebujem z kozmetiky co viem ze mi robi dobre a pleti neskodi treba sa na to pozriet aj inak :)