Je to iba pocit, alebo by sa mohlo stat?

iii

staci ak pred sexom skocite na WC.ja to robim vzdy a nemam potom problém.takze fakt staci sa vyštat a požitok zarucený

rose156

no ja mam ten pocit tiez vzdy ale aj tka je poloha zo zadu ta najlepsia ale ani na ´´konicka´´ neni od veci:)

divak10

Riskni mozno to mozno partnera potesi ze si pri nom UPLNE UVOLNENA aj za cenu ...
Mna osobne by to vzrusilo viac ako vedomie ze sa partnerka nad tym trapi... tak ako zoja321

nyana

ten pocit je sposobeny tlacenim na mocovy mechur,hlavne pri polohe zozadu.kazda zena ma inu polohu mocoveho mechura a pocit na mocenie je vlastne vyvolany vzrusenim.casto sa stava,ze pred milovanim sa ide zena vymocit a este nedosiahne ani orgazmus a uz jej znovu treba.treba skusit zmenit polohu,najlepsia je ak zena sedi na muzovi,cize na "konicka".

zoja321

no ja mam ten problem asi pri vsetkych polohach, preto sa vobec nedokazem uvolnit a preto som este nikdy nemala orgazmus. Snazim sa ist vzdy predtym na wc ale aj tak

ffff

nejsom zena,ale aj tak pisem... ja by som povedal, ze skus to risknut a uvolni sa.Alebo to najprv skuste v kupelni, ked sa aj pocikas, nic sa nedeje :)