Paypal

VikyKom

Najhorší platobný systém , berie 8 % z tranzakcie a zablokuje peniaze ku kterým sa už nedostanete ani po x tej reklamácii, Komunikácia iba v angličtine

VikyKom

Najhorší platobný systém , berie 8 % z tranzakcie a zablokuje peniaze ku kterým sa už nedostanete ani po x tej reklamácii, Komunikácia iba v angličtine

mam56

Paypal je dobrá vec. Proste máš peniaze, ani nevieš kde a keď chceš, tak si za ne niečo kúpiť bez toho, aby si použil platobnú kartu. Peniaze sa posielajú na emailovú adresu.
Ale zriadiť ho. Uf, uf, to je iné kafe (dva týždne). Budú ťa preverovať až do zblbnutia. Možno to už medzičasom zjednodušili. Neviem.
-----------------------------------------------------------------------------
Chuck Norris bol na Marse, odvtedy odtiaľ nehlásia žiadne známky života.
Chuck Norris vstriekol svoju krv do jašteričky, opice a žraloka. Odvtedy sú títo traja známi ako Godzilla, King Kong a Čeľuste.
Snežný muž a Big Foot považuje Chucka Norrisa za mýtus.
Chuck Norris nikdy nespí. On čaká.
Aké sú prvé slová víťaza v karate? Ďakujem Chuckovi Norrisovi, že sa nezúčastnil.
Keď bol Chuck Norris na liečení na psychiatrii, tak predtým, než sa s ním dal primár do reči, tak mu museli spraviť el. šoky.
Chucka Norrisa raz zastavil policajt. Policajt mal šťastie, lebo vyšiel len s napomenutím.
Chuck Norris nikdy nedokázal zvíťaziť sám nad sebou.
Chuck Norris sa zjavil Panne Márii.
---------------------------------------------------------------------
Moja ex je taká hlúpa, že keď nám z bytu brali zlodeji televízor, tak za nimi bežala, lebo si zabudli zobrať diaľkové ovládanie.
Moja ex je taká škaredá, že keď hodila bumerang, tak ten sa nechcel k nej vrátiť späť.
Moja ex tak zle varí, že keď odniesla jedlo bezdomovcom, tak všetci zobrali roha a utekali kade ľahšie.
Moja ex je taká tučná, že keď som si dal na Vianoce vytlačiť jej fotku, tak doteraz sa tlačí v tlačiarni.
Moja ex je taká tučná, že keď sa postaví na váhu, tak váha len zahlási: váži len jednu osobu.
Moja ex je taká škaredá, že ešte aj jej imaginárny priateľ si našiel radšej iných priateľov.
Moja ex je taká hlúpa, že keď chce poslať hlasovú správu, tak začne kričať do poštovej schránky.
Moja ex chcela tak zabiť rybu, že sa ju snažila utopiť vo vode.

Jax

Aby si si zriadil paypal potrebuješ bankový účet. Ak máš bankový účet, môžeš dotyčnému poslať peniaze priamo a nemusíš to riešiť paypalom. Inak to samozrejme ide aj cez paypal a dotyčný musí mať paypal tiež.