Piercing do nosa! Bolí?

lubiQa_LuLu

ahojte ,,, chcela by som si dat presteril nos ale strasne sa bojim ze to bude boliet ,,, pozerala som videa ako prepichovali ale sesternica hovori ze prestrelovanie neboli ale prepichovanie uz hej ,,, neviem ci jej mam verit lebo ona ho tiez este nema ,,,, prosiim poradte mi ci si mam dat prestrelit nos alebo nie ??? bude to hnisat ?? a vidno velmi dierku ?? prosiim napiste ako to je....

patinka

awojte ..chcela by som sa opytat..pred dvoma mesiacmi som si dala piercing do nosa a z vnutornej strany sa mi spravila taka gulka neviete mi poradit co s tym mam robit??piercing si stale cistim septonexom ale nepomaha to..diky

NIK4znaky

Jaa saa cem, ma tu niekto piercing do nosa aj nastrelenyy ?? Aaa ci to mate dobree ked too je nastrelenee lebo niekde som citalaa se lepsie to je prepichnute ale ja si prepichnut nedam tak preto sa vas cem spitat jedna moja kamoska ma nastrelenee a ma to super a hned sa jej to zahojiloo taak prosiim napiiste mi na nik na pokeci : NIK4znaky to je onoo prooosim ciim najskooor :)) voopred dakujeem :))

KvietokXP

UPlne je to v pohode sa to da zvládnuť je to len nepríjemné,ale prejde to rýchlo:)smelo do toho ...já som to mala za 20€

Sejuzka cmuQ

Ludia potrebujem vediet len jednu vec ohladom prepichnutia nosa :).... potrebujem cloweka kt. mi povie kolko ste platili :)....pls ozvyte sa co najskor :)

b4b3nk4

vobec to neboli len si treba zvolit dobre studio a ked vam to nastreluju tak to prejde asik 1sek a uz to mate v nose tak ze zlom vez :D:D ... ale nie mne :D:D

JaNUšKá

aOJky :) su aj take piersingi s magnetkou ze nemusim prepichowat nos? pocula som o tom ci take nieco neviete kde by som to mohla zohnat :) dakujééM

Mimuš

takže ludia, ja som si dneska dala PREPICHOWAT NOS ....a wooobec ma to nebolelo !! ....a ked mam prawdu powedat ani som sa nebala :) to ...je len take male ustipnutie ! ..a stoji to zato !! :) ale nikdy si nedawajte PRESTRELOWAT NOS ! ...nos sa ma prepichowat ..normalne ..w tetowacom studiu ...kde robia aj piercingy ..a nie prestrelowat ...niekde ...u nejakeho amatera ktory si tym chce priwyrobit !! ..takze ..baby ktore cete piercing ....do nosa ...nebojte sa a dajte si stoji to zato :) ..wobec nelutujem ze som si to dala ..sice to mam len prwy den ..ale je to super :) ...a upozornujem len prepichowat ...wobec nie prestrelowat :)

pastekarka

asi tak mna to nebololo ties potom trochu som citila ked mi tam davala tu nausnicu inak uplne v pohode bala som sa ale keby som vedela ze je to hentakee nic tak som uplne v pohode :D