Piercing do nosa! Bolí?

pastekarka

caute baby co ste sa zblaznili nedavajte si to prestreloovat ved to sa hoji omnoho dlksie ako prepicovanie s ihlou to mate za tyzden v poho prestrelovanie sa hoji dksie no sice ako komu a niekomu toa j hnisa:D no amo chcetee :D

žela

Ludia počúvajte piercing do nosa je bezbolestný ... Jeto ako keby vás pychla včela potom je to len trpké zbytoče sa nebojte !

TitusQa

Ahojte,mne dali piercing do nosa minulý týžden...Ten chlapec čo mi ho prepichoval mi predtým povedal,že tí ktorí sa boja tak ich to bude bolieť..a môžem povedať,že aj ked so msa trošku bála nebolelo to:)...je to akoby ti brali krv:)...a navyše ten bodavý pocit trvá asi tak 10 sekúnd:)...potom vstaneš z kresla a už ťa nič nebolí ked sa pozrieš na ten pekný výsledok:)..takže baby na piercing do nosa sa vôbec nemusíte báť:)...

sweety7

Ahojte, ja som bola na piercing nosa pred tyzdnom. Robili mi ho ihlou, vsetci mi hovorili zeto vobec neboli, ze to len stipne no ale trosku to bolí, teda aspon mna, nebolo to uplne ze bez bolesti, citite, ze vam nieco prebodne nos, ale nie je to nic take strasne, da sa to pekne vydrzat, navyse to trva chvilocku, len som bola uplakana, z toho oka na ktorej strane vam to robia tecu slzy, potom som bola v ten den aj taka ubolena ale fakt nic hrozne, nebojte sa, smelo do toho, stoji to zato :)len dufam, ze mi to nezacne hnisať, zatial vdakabohu po tyzdni je to vsetko fajn. Tak snad to bude dobré.A co sa tyka nastrelovania nosa, ja som zasadne proti! pred troma rokmi som si dala nastrelit a po roku som si ho vytiahla, lebo som to mala zle spravene, nemala som to ani do vnutra nosa prepichnute a vobec by sa to nemalo pistolou robit. Nastreluje sa len ucho! fakt neodporucam, nebojte sa, chodte pekne na prepich, mne sa to ovela viac lubilo ihlou, ako tou pistolou to ma potom tusim este aj viac bolelo dokonca aj krvacalo. Tak sa drzte,a keby mate nejake otazky tak sa kludne spytajte :) Papa

Nikuš

..awojte vsetci.ja si chcem dat do nosa..vcera som si do ucha urobila sama uz 3tiu dierku ..ale do nosa mam strach..a ziadna kamoska mi to nechce urobit ta je to na mne..chcela by som vediet ci je pravda ze mozem prist o čuch,,,dakujeeem

b_4b3nk_4_03

moozem povedat ze piercing do nosa som si dala nastrelit asik pred mesiacom a vobec to nebolelo .. a ani vtey ked mi prvy raz sesternica prepichovala normasnou ihlou nos ... ale moozes s istotou povedat ze ani jedno neni takee strasnee ako sa zdaa a najme nie to ked vam ho nastrelujuu to je uuplne bezbolestnee o nejaky ten tyzden som si vymenila nastrelovaciu nausnicu za normalny pircink a bolo to uuplne v pohodke dnes som si kupila do nosa kruzok a som s tim uuplne spokojnaa ... len sa netreba baat ... LOWAAAM :-*

Saška

cawte :) kks to vobec neboli fakt :) robili mi to prepichnutim a bolo to fakt ze super :D napriek tomu ako som sa bala:D
ALE MAM JEDNU OTAZOCKU:D dokedy nemozem normalne vyfukat nos?:D sere ma to lebo mam trosku nadchu:D

akcul

AOJ..MNE PIERCING DO NOSA ROBILA KAMOSKA S NENAHRIATOU IHLOU NA SITIE KED SOM MALA 12 :D vtedy som bola dost sibnuta..ako vobec to nebolelo tak pochybujem ked ti to bude robit skuseny pierser ze to bude bolet...kamoske to tiez len prestrelil a bolo to ..vobec to nebolelo len sa o to treba starat.. aby ti to nehnisalo alebo nieco..dnes mam uz vyse 17 a pierxing nemam..nevem ani predco som si ho daa spravit..asi len z nudy..prestal ma bavit a teraz mam len zbytocnu dierku v nose ..uz len ckama kedy mi odtial sopel vyleti :D ale ne srandujem :D zasa taka velka neni nastastie.. no podla mna ta tjez ten piercing raz omrzi..ale vsak to je uz na tebe ci si to das ...ale neboli to .. :)