Poradite mi prosim? (Tlaciaren)

Príspevok v téme: Poradite mi prosim? (Tlaciaren)
tlaciaren

Ahojte :)
Neviete mi prosim poradit tlaciaren?
Studujem,potrebovala som si vytlacit veci ku skuskam a co mam doma tlaciaren (skenuje a prefocuje),tak mi uz nevytlaca. A v obchode som nikde naplne nezohnala,povedali mi,ze to sa uz nevyraba,keby mi to objednali este u vyrobcu,tak ciernobiela napln by stala 20e a farebna napln tiez 20e. Naplne musia ist oboje,nestaci iba kupit ciernobielu. Takze mne by sa oplatilo kupit skor uz nove zariadenie. Na internete som videla tlaciarne aj za 35e,Canon,tiez s kopirovanim a skenovanim,ale zas sa bojim,aby naplne do tlaciarne neboli drahsie ako cela tlaciaren.
Ja nepotrebujem drahu tlaciaren (ani na to nemam peniaze). Naozaj mi staci taka,aby som si vytlacila vzdy iba veci do skoly. Teraz su aj vypredaje. Poradite mi prosim nejaku tlaciaren? Aby bola cenovo mne pristupna,ale zas aby naplne do nej neboli prilis drahe.. Dakujem vam.
Mna zaujalo cenovo nieco taketo,ale zas neviem,kolko stoja do nej naplne
m.alza.sk

tlaciaren

Marek123, dakujem ti. Uz som poslala mail do predajne alza v blizkosti mojho bydliska. Nemali sice tuto tlaciaren na predajni,ale odpisali mi z predajne,ze do zajtra mi ju zabezpecia,budu ju mat a mozem si ju prist zakupit. Tak som im poslala moje kontaktne udaje.
Predsa len nova tlaciaren a cenovo ma vyjde ako tie 2nove naplne do tlaciarne. Surne ju potrebujem kvoli skuskam. Pisu ludia v recenziach,ze hlucnost ma vyssiu,ale urcite to nebude az tak zle a byvame v dome,tak tu to vadit nebude. Ale za tu cenu ma dobre recenzie. Dakujem ti Marek

Noelinka

Náplne sú skoro všetky drahé. Ja mám HP multi a balenie stojí 20e idu tam tiež 2 čierna a farebná. Keď mám šťastie zoženiem oboje v 1 balení za 30e. Fazit jedno aku tlačiareň kúpiš náplne stoja skoro rovnako