Pusa od bezdomovca

Príspevok v téme: Pusa od bezdomovca
lea

Dobry den. Chcela by som sa s Vami podelit s dnesnou skusenostou. Dala som 40 Sk mlademu bezdomovcovi. Asi sa mu to casto nestava, lebo mi od samej vdacnosti chcel dat pusu na lice. Trochu som sa odtiahla a dal ju len na hole rameno. Je mi to trapne sa pytat, ale mohol ma niecim nakazit? Tato skupina obyvatelstva mi nevadi, mnohi sa bezdomovcami stali nie vlastnou vinou, ale co sa tyka hygieny.. myslite, ze mozu byt nosicmi infekcnych ochoreni? napr. tie latkove sedadla v MHD tiez nie su idealne z tohto hladiska.

lea

Vsak ani ja sa nestranim. uz to, ze som mu tie peniaze dala je dokaz. vsak mi potom aj jedna starsia pani dosla vynadat, ze co ho podporujem :-)

panika

nehovorim, ze bola..ale v kabelke nosim mokre vreckovky..tym by to pre mna zhaslo (ale verim , ze ti to nebolo prijemne..no ja sa nestranim ziadnych ludi). A zltacka je aj o hygiene -nie len o dotykoch

lea

Prepac Panika, ale vsade su tie plagaty, ze napr. zltacka sa prenasa dotykom ruk. Tak co potom sliny? vsak tak by sa aj TBC mohlo preniest. a keby som sa neuhla, tak neviem, ci ma nepobozka na lice alebo na usta. chcem Teba vidiet na mojom mieste, aka by si bola nadsena

mandy21

No mozes byt aspon rada, ze ta neokradol, ale pobozkal :-) Ale aj ja si myslim, ze mozu byt roznasacmi hocijakych chorob. Su vobec dakde zdravotne evidovani?

cmuk

Podla mna ta nicim nenakazil, ked ti dal pusu len na rameno, lebo tam nebol kontakt so slinami, ani ranou ani nicim, aj keby bol chory, tak ta takto nemohol nakazit podla mna, ale ja ti verim, ja som tak isto hakliva.