prazdniny

Príspevok v téme: prazdniny
veva88

ahojte, chcela by som sa spytat skorej tych mladsich rocnikov, co maj uteraz prazdniny, ze ako ich idu stravit... lebo ja pocitujem obcas taky pocit ze sa idem nudit cele dva mesiace... nemam ziadnu dovolenku v plane, festivaly nemam rada... tychto par dni co preslo bolo celkom fajn, len zase to je iba zlomok z celeho leta... proste len neviem co mam robit cely den...

goha2

Preco by nenasla brigadu ..trebalo sa pytat skor ...do barov beru a mas aj tringelt . Za tie prachy mozes ist na nakupy ,disco ,kupko atd
U mna bol vzdy problem s tym,ze by som i vsade sla ,len ano sa poznam som narocna a potrebujem peniaze .Rodicia mi nikdy nedali ako niekomu 500tovku kazdy den a uzivaj si prazdniny .
Preto robim ,dokonca sa i do roboty tesim ...super kolektiv ,sranda ...vzdy lepsie ako doma.

agina

Brigadu fakt lahko nezozenies, hlavne, ked nie si z Ba. al existuju aj agentury /slovenske/, ktore maju kontakty po celom Slovensku. Chce to len trosku viac chcenia.

elwin

ja som si hladala aj teraz a nikde ma nezobrali, teda ako vezmi si ze pokial mas na vyber medzi 16 a 18 rocnym tak beres 18 rocneho... a ani nie som chlap aby som prenasala dake kvadre a stavala daco takze to neni moc lahke daco najst...

agina

Chod na kupalisko, vyber sa na vylety, trebars pochod slovenske hrady a zamky, navstiv zoologicku zahradu, chod nakupovat....