ako schudnut

Príspevok v téme: ako schudnut
jozka trocka

chcela by som rychly recept , ako schudnut 6kg .. .... skusala som cvicit , behat ... robit brusaky .. jeden den zapalena a dalej uz proste nebol cas .. zabudla som .. proste nieco ..ale v podstate ma to ani nebavi .. tymto smerom to asi nepojde .. no proste sa chcem dostat na svoju vahu 49 kg ... lebo som sa vypapkala na 55 .. uz mi to vidiet na zadku a bruchu .a nie som s tym spokojna.... a cvicenie ma fakt nebavi ... prosim piste iba baby ,ktore mate nejaky svojsky recept .. rychlo schudnut .. a nedriet sa v posilke .. moja vyska 160 cm .. takze pri 55 kg sa uz citim zaoblena .. a nepaci sa mi to ... este taka vec mam 30 .. a uz tie kg idu aj tazsie dole ked sa snazim drzat dietu ... lenze potom dostanem neskutocne pazrave dni ,proste bumerang odopierania ..sa dostavi ...hned ako som sa dostala na 49 ..a za 3 dni zrania som mala znova 55 ... proste ked som mala 20 .. moja vaha bola od 15 rokov .. 47 kg ... dokonca po porode som schudla 28 kg .len tak samo od seba .... a teraz nedokazem zhodit 6kg ... ako keby sa mi zastavil metabolizmus ....:( a to vobec nejedavam mastne veci ....prosimmmmmmmmmmmmmmmm rady dakujem.