Moze chalan zistit ze som panna

nacomibudenick???

kikinka a myslela si uz aj na to, ze co ak je tvoj xalan ten nepravy??? vies panenstvo je nieco vzacne a tym, ze to budes robit s niekym prikom necitis, ze je ten pravy, tak sa ti to ani pacit nebude....tym, ze mu aj povies, ze si panna, tak spravis len dobre, lebo bude k tebe neznejsi a pozornejsi, ked pride ta xvila ;) pravdaze iba ak to poxopi, co si myslim, ze by nemal byt problem....iba ak ma povest suknickara, lebo tym vazne ide len o jedno (ver mi, viem to z vlastnej skusenosti)takze najprv si poloz otazku, ci je vazne on ten, s ktym xces prist o panenstvo a potom az premyslaj nad tym, ci to zisti alebo nie....ked si budes uz 100% ista, ze je to ten pravy, aby si sa mu oddala, tak to sprav, ale predtym mu povec pravdu, lebo inak sa v tej xvili zosmiesnis pri nom....prepac, ze som taka tvrda, ale je to tak.... :(((

fraisee

opat podotykam ze to nemusi zistit, nie kazda baba je po prvykrat u toho vytrasena. ano, chalan to zvacsa zisti, ked nie je blby a rovnako aj baba zisti ze chalan nema az take skusenosti ake si myslela, napriklad. vsetko je to individualne.

letty

ahoj kikinka preco si to spravila..??klamala si mu o takej veci....mozem sa ta nieco spytat ty sa hambis za to ze si panna ....??preto lebo on mal uz pred tebou milion bab a je skusenejsi a preto nechces pred nim vyzerat ako nejaka....zaciatocnicka..??

sexbomba

ahoj ja si myslim ze to nezisti len sa rob ze to je super a hovor ze ten predtym bol suchy jak nevem co a ze on je kral a nebude mat cas to zistit ak to s nim chces a vzrusuje ta tak chod na to a kasli na ostatnych len si daj erotikus veci na seba

elablue

Fraisee ale ved chalan to nezisti len na zaklade krvacania ale aj inych veci,napriklad ze prvykrat je baba dost nervozna a napäta.Myslim si ze skuseny muz velmi lahko rozozna ci je dievca uz skusene.Chalani nie su taki hlupi ze by sa dali obalamutit takze dotycnej radim priznat sa a nehrat sa na nieco co nie je lebo potom to dopadne tak ze spravi zo seba hlupaňu.Ale ozaj nechapem ako moze mat niekto vo vztahu takyto problem s komunikaciou ze nie je schopny tomu druhemu povedat pravdu o svojich sexualnych skusenostiach.

foxy

no jo... to je pravda... inak vobec nie vsetky baby pri prvom raze krvacaju ale ja som krvacala dokonca aj druhy krat aj ked nemam sajn ako je to mozne xD