SOM tehotna

Príspevok v téme: SOM tehotna
lea

ahojte mam taky problem mam taky strach!v piatok mi skoncila menstruacia.A mala som pohlavny styk a ten chalan mal vypite dost mi to trvala kym sa urobil ale neviem mam strach ze som tehotna mam take tvrde brcho:((a kondom sme mali ale bol dieravy ale ked islo to nanho tak to vybrala dal mi to na brusko!bojim sa ze som tehotna!pomozte mi!DAKUJEM

hooligan

v prvom rade si blba, ze si nieco take urobila. a ked mas teraz strach tak kup za kilo tehotensky test a nemusis stresovat mesiac kym nedojdu dalsie kramy. ale ako uz skusenejsie povedali, tesne po kramoch je mala pravdepodobnost, ze mozes byt tehotna. o to mensia ked sa spravil na teba nie do teba..

kiara55555

no viem si predstavit ze ked bol ozraty aj sa asi neumyl no pekny humus to ti nevadi ze ti pchas smradlavy vtak do vnutra potom tu budes s problemom mam vytok pomoc uz to vidim

mici

babenky, zozente si kvalitnu antikoncepciu, ine vam nepomoze. Je taka antikoncepcna tycinka, dava sa do ramena a je spolahliva. Alebo ina, spolahliva antikoncepcia. Lepsie, ako sa takto trapit. Kondomy sa zvyknu prethnut, ked sa viacej doraza. Takze jedine ist k lekarovi po antikoncepciu. Nie je to hanba, lepsie, ako otehotniet...Mam kamaratky, co maju deti, a nemali ani 16-17 rokov a maju uz babatka. Vravia, ze nemali cas chodit na zabavy a o vela prisli, o kariere ani nehovorim...

qiu

chlast a deravý kondom je fakt zlá kombinácia :D ale neboj tehotná by si nemala byť, deň po menštruácií je skoro na ovuláciu.

majka.s

najviac ta lea podla mna uisti gynekologicke vysetrenie, no nie? gynda ti povie, ci si tehotna alebo nie. a ked nechces ist tam, tak si kup tehotensky test. a budes si ista, ci si tehotna alebo nie a riesit to...