špecialny lekar, klinika, vyborny diagnostik chorob a pomoc chronickych ochoreniiaxch, zapaloch

Príspevok v téme: špecialny lekar, klinika, vyborny diagnostik chorob a pomoc chronickych ochoreniiaxch, zapaloch
lauriuska

dobry den,
nakolko mam pretrvavajuce problemy uz vyse troch rokov a chodim z ordinacie do ordinacie mi lekar infektolog odporucil dat sa "niekym niekde" komplexne vysetrit, mam si najst nejake centrum na slovensku, ci v cechach,alebo lekara diagnostika, alebo ako to ma nazvat, ktory mi pomoze. Som zufala, rozpravala som mu o svojich prejavoch, problemoch, aj o tom,ake mam problemy, neustale zapaly, chronicke choroby, infekty neustale, dokonca pozitivne aj niektore infekcne choroby, tak povedal,ze nevie,co so mnou, ze treba asi komplexnu diagnostiku, nech sa dam podrobne niekym vysetrit..,som z toho uplne mimo, vlastne co mam robit?preco mi on nedokaze pomoct? vravi,ze on mi nevie nijako pomoct, tak zufalo hladam od rana na nete nieco ,niekoho, nejaku kliniku, ktora by mi vedela pomoct, v cechach i tu na svk...som z oravy a ja uz fakt neviem,kam mam ist, pochodila som uz cely zilinsky kraj...s tymito neustale sa opakujucimi infekciami, infektami, od ambulancie k ambulancii...vysli mnohe testy pozitivne,ale povedal,ze mi neda na toatb, vraj uz ich beriem ako lentilky stale...som zufala,pomyslam, ze sa zabijem...prosim vas poradte mi nejakeho odbornika,kliniku hocico,co ma zachrani. ze preco ,mi to vltsne je a ako sa toho zbavit.dakujem :(

lauriuska

pro care mi pomoze? ok, guglila som to,ale ved tam maju kadejake kliniky,a vselijake oddeleniea, ako viem, na ktore patrim, na interne lekarstvo,alebo na infektologiu?ja vobec neviem,kto toto riesi. ten pro care je naozaj taky dobry? co som kukala, tak zas su tam iba slovenski lekari, ktori si so mnou nevedia rady. Takze neviem,skor by som nejakych bud cechov, alebo niekoho ineho vyskusala,aj zahranicnych doktorov,ale neviem,ako sa tam dostat :(

ja mam bohuzial poistovnu VSZP :((( takze neviem,ci nejake konziliarne vysetrenia oni predvadzaju a asi by som musela by tazsi stav na to,aby mi ho "zapaltili".

MARTIN som pochodila, bola som na tej klinike cestovnej mediciny, a tam mi zistili to,co teraz pisem.,,babezie (okrem miliardy inych veci) mi zistili, aj TO...
a proste su to aktivne protilatky, v triede igM a IGA a nie ze pamatove, pokial teda viem spravne,ale neriesia to.Takze neviem. preto chcem niekoho normalneho, kto ma vysetri poriadne a spravi dalsie testy. a zdiagnostikuje ma na urovni poriadne, so vsetkym,co mam

Omen

Kedy ťa uštipol kliešť? Kto ťa okrem infektológa vyšetril? Aké zdravotné problémy máš?
Nepomrvila si niečo v tejto vete : "chcem aspon normalne testy a fundovaneho lekara, ktory ma komplexne zhodnoti,a nie,ze mi povie, ze " to ze mate pozitivne babesie, tak to nic neznamena,len tolko,ze ste rpekonala ich,",ale do slaka,sak su testy igm a igg nie?"
Ak ti nenavrhol Kliniku infektológie a cestovnej medicíny UN v Martine, potom to vyzerá tak, že si túto chorobu už prekonala, preto ti zistil protilátky proti nej a tie si mala pozitívne.

Ehmo

Ako napisal uz DEFCON, jedina moznost pre teba je na slovensku PROCARE, alebo .....napada ma teraz jedna moznost, skusila si individualne nadstandartne zdravotne poistenie ? Tusim poistovna union, mozno aj wustenrot aj alianz ? Pogugli, najdes. Jedna poistovna ponuka cosi take. Tym sa dostanes k moznosti konzultacie s inymi lekarmi

lauriuska

marosko-n ja uz som do toho dala vela penazi,ja uz nechcem zase chodit k nejakemu liecitelovi, pardon, ja zhanam IBA lekarov/ ev. kliniku nejaku sukromnu, vysledky a testy aby mi porobili zdiagnostikovali,a liecili ma konecne poriadne...nic ine ja nepotrebujem.
svoje problemy sem nechcem verejne pisat, iba mi iba naozaj o toto,co pisem aj v nadpise temy
ak poznazte prosim hocikoho nejakeho diagnostika alebo kliniku, liecebnu hocico, kde by boli ochotni nehladiac na peniaze mi zobrat nejake specialnejsie testy, pripadne diagnostikovaz z tychto vysledkov co mam a podla prejavov, tak potom prosim o radu, dakujem

lauriuska

ludia,ale ved ja sa stazujem:( proste,ale pokial im tam asi nezomieram a nekolabujem,tak ma neliecia nijako..viem,ze by som mala prehanat,ale ja to tak proste neviem,je mi tak,tak mi je , mam iba rookov- presne 27. Takže som hodne mladá.
Nikto mi nevie pomoct. Dnes lekar nedokazal vysmolit zo seba suvislu vetu,len nech si hladam na nete nejake sukromne diagnosticke centrum,nejake diagnostika,ktory mi pomoze nejako,ze on je v koncoch, ako ok,aspon bol uprimny a nerobil sa mudrym,ale zevraj moje problemy treba riesit komeplexne,a to je ako? co si mam zvolat konzilium?to ani neviem,ako sa robi,ale dnesni lekari su hrozne slabi, nevzdelavaju sa, vobec,a prakticky su vychovani na knihach zo sociku,tak co sa divime.
ja uz by som aj do ciech sla,aj do rakuska,alebo kde ja neviem,aj do nemecka,kebyze sa dohovrim,nech mi pomozu nejako, rozmyslala som aj nad diagnose.me a tak,ale ja sa toho obavam proste, ze iba vytiahnu peniaze a nezistim to,co chcem.a naozaj pri malom decku nemam peniaze na rozhadzovanie :(
uz mam dost kadejakych sarlatanov, chcem aspon normalne testy a fundovaneho lekara, ktory ma komplexne zhodnoti,a nie,ze mi povie, ze " to ze mate pozitivne babesie, tak to nic neznamena,len tolko,ze ste rpekonala ich,",ale do slaka,sak su testy igm a igg nie? vsak oni hovoria za vsetko,a nie ze mi povie toto..a ked sa citim zle,tak asi kdesika chyba bude
prosim vas, a mate aspon viete mi povedat o nejakych sukromnych ambuulanciach dobrych klinikach,aj v CR trebárs, ja stale guglim,ale to su kadejake co sa zameriavaju na plet, silikony a kadeco,ale na diagnostiku z testov plus dorobenie nejakych testov( to potrebujem), som nic nenasla, potrebujem nejakeho dr. housa..:(
kuknem tie,co ste mi tu dali,prosim vas a neviete naozaj o nejakom niecom,co by ma mohlo zachranit?:(ja som v zubozeom stave:äa pomoci od lekarov sa neviem dockat ,totalne na mna kaslu:(

hehe1

napis konkretne problemy, co mas, sem, alebo daj mail, mozme pokecat, tu kliniku, co hladas pravdepodobne nenajdes, pretoze uroven mediciny je na slovensku nizka, ani na sukromnych klinikach to nieje ovela lepsie, lekari sa nevzdelavaju, vela im unika, pouzivaju zastarale postupy, takych ludi, ako si ty je mnozstvo a pomoci sa na slovensku nedockaju, dalsi priblem je, ze zapadna medicina casto ani nepomoze, ale tu na slovensku v plnej miere nedostanes ani nahodou

Defcon

Co tak PROCARE ?
Inak, u slovenskych lekarov plati, ze ak chces adekvatnu liecbu, tak musis brutalne nafuknut problem.
Boli ma obcas hlava a chcem pomoc ? Pan doktor, strasne ma kazdy den boli hlava a vcera som vracala a dokonca odpadla....

Najčítanejšie články