Rakovina creva?

Príspevok v téme: Rakovina creva?
cajka

Ahojte,te tu niekto kto to prekonal?mam striedavo hnacku,zapchu,tmavu stolicu,vychudla som.myslim,ze je to ono.vsetky ine vysetrenia skoncili negativne.kam ist?ktora nemocnica je dobra-uz som bola v martine,ale osetrujuci lekar tvrdil,ze kolonoskopia nic neukaze.ale teraz to vyzera so mnou zle.ledva chodim,taka som uz slaba.bojim sa ze skoncim s vyuodom.napiste nidkto prosim

adelka1

cajka, aj mne sa zda zvlastne, ze lekarom pri tychto tvojich problemoch stacilo len vysetrenie zaludka, i ked ma rng pravdu, s tym krvacanim asi zo zaludka-vredov. Kolko mas rokov?pri podozreni na hrube crevo sa robi kolonoskopia.skus bratislavu-thalion

RNG

Ja som to vyskusal az do 2 lyziciek, ale kedze nemam ziadne zdravotne problemy, prestal som po tyzdni.
Aj tu, v USA o tom pocul mozno 1 z desiatich lekarov a je tu len niekolko klinik, kde tak liecia.

RNG

GSE je estrakt z grapefruitovych semien,vyrobok pod touto skratkou obsahuje 33% aktivnej latky citricidalu.
Dostat ho mozes z rozlicnych zdrojovm na nete, klikni na moju reklamu napr a spytaj sa predavacky, ci to ma.
Na oximax mas priamo clanok, ale preparat je prilis slaby.A drahy.
Ja by som radsej zobral 3% peroxid vodika, co dostanes na rany.
Pri tvojej vahe by som zacal s pol lyzickou denne a postupne to za tyzden-dva vytlacil na 3 lyzicky.
Vzdy si to zamiesaj do dost vody alebo caju-pol pohara najmenej

RNG

Oxymax-a sme pri peroxide vodika ako doplnku
www.hbees.com
Liecenie peroxidom(rozne choroby aj rakovina, pozri na www.cancertutor.org)/ je nedostatocne propagovane na zapade(lacna medicina....)
Ucinna davka peroxidu(obycajneho nestabilizovaneho USP=pitna kvalita)
je zacat jednou lyzickou(5 cc) 3% koncentracie, zamiesat do salky vody 1- 2xdenne, vystupnovat postupne az na 5 lyziciek. ZXostat na tejto hladine, kym choroba neustypi, potom postupne znizovat na 1 lyzicku a na tejto hladine sa drzat preventivne niekolko mesiacov proti pripadnemu navratu

Zacinanie nalou davkou je nevyhnutne. Pri velkom mnozstve bakterii v tele prirychly hromadny uhyn by sposobil vylucenie prilis vysokych hladin toxinov=Herxheimerova reakcia.Odporuca sa na zaciarku brat hodne enzymov na prazdny zaludok hodinu pred jedlom pre odpratanie fragmentov znicenych patogenov

zds

cajka,nechcem rng lichotit, ale radi ti vyborne.
to precistenie je velmi vhodne, pretoze je takmer s urcitostou je u teba porusena mirkroflora tenkeho aj hrubeho creva. bez jej obnovy je to zacarovany kruh.
nezabudni, napriek slabosti, o ktorej pises, "prijimat" kyslik.
bud prechazky medzi stromami, minimalne v sede dychacie cvicenia.
existuje pripravok (napr. Oxymax), stabilizovany kyslik, ktory je vhodny na podporenie oxidacnych procesov, ktore viaznu pri chorobe, nadmenrje unave, strese a malo pohybu.
mozno rng dopise, ako je kompatibilny tento prirpavok s tymto stavom a odporucanymi doplnkami.

RNG

Cierna stolica casto indikuje krvacanie do zaludka, dvanastornika alebo vrchnej casti tenkeho creva.Nerozumiem ako ,ze to lekar nevidel. Predsa musis byt malokrvna, ked mas pravidelne krvacania.
Na zastavenie krvacania je odporuceny prasok zo susenej rebarbory.
Na vyhojenie zaludka a posilnenie zaludocnych stien je dobry DGL(deglycerhyzed licirice=vytazok zo sladkeho drievka,2-3 tablety rozzuvat pred kazdym jedlom.
Krvacanie je pravdepodobne z vredu alebo erozii, takze by si asi mala mat helikobakter.
Z doplnkov je na helikobakter dobra koloidna strieborna voda, zinok,GSE.
Pijes hodne cajov, zakazdym si do nich daj 3-4 kvapky GSE na pohar caju-aj viac, ked znesies tu horku chut.
V kazdom pripade musis nieco podniknut, hoci sa mi zda, ze toto vsetko si mali lekari uz davnejsie presetrit a zistit
Ber tie doplnky, ked sa mylim, nic sa nestane. Ked som to odhadol dobre(nevdacna uloha, nie som ani lekar stanovujuci diagnozy ani by som to nemohol takto na dialku spravit)tak urobis kroky k naprave.

cajka

Ahojte.helicobaktera nemam,len vredy.sondu mi robili 3x. Psylium som skusala.2mesiace beriem probiotika.mam uplne ciernu stolicu,v ktorej su nestravene zvysky,take cervene kusky.
Co sa tyka mojej stravy::pol litra acidka alebo tvaroh,vlocky:ppsenove,psenicne klicky,ovocie.2kavy,pijem zemezlc,praslicku,lipu,roibos.
Na obed pol kg zeleniny,zemiaky alebo ryzu a bud soju platky alebo tofu alebo chleba s omackou. Vecera chlebiky s maslom a pod. Obcas daky kolacik,pizza,kusok.