Ako ho dostat z hlavy?

Príspevok v téme: Ako ho dostat z hlavy?
Tulipanka8

Ahojte, mozno vam bude moj problem pripadat malicherny, ale ja uz ozaj neviem, co so sebou robit. Asi pred rokom som sa stretavala s jednym muzom, nie som na to hrda, ale mali sme cisto milenecky vztah, ziadne zavazky, sluby nic. A ako to chodi, tak sme sa do seba zalubili a vtedy sa to pokazilo. Ale to je nepodstatne. Uz sa nestretavame, nekontaktujeme, nie je medzi nami nic. A je to tak dobre, som s tym uplne ok. Ale ja na neho stale myslim, nechcem byt s nim, nechcem ho, ale z tej mojej blbej hlavy ho neviem dostat. Zijem aktivne, mam pracu, priatelov, super rodinu, nenudim sa, ale stale mi beha po rozume. Uz to sama nechapem, snazim sa ovladat myslienky a nic nepomaha. Viem, ze takto zit nechcem, ale zaroven neviem ako z toho von. Tu pomoze asi len lobotomia

Barco

Ano, my muzi zvykneme v navale zlosti povedat Navzdy budes iba moja a si v prdeli, kym on si dokaze najst novy vztah, zit stastne, ty zostanes k nemu navzdy priputana. S tym ti pomoze uz len niekto kto sa s tym zaobera.

LLienkaLenka

Lebo vy ste urobili medzi sebou pakt, ktory neviete zrusit. Musite pretat puta, mne s tymto pomohla skvela vestica pacuska, ktoru najdete cez pokec a urobila mi zrusenie tohto puta. Nesmiete vo vztahu pouzivat slovo navzdy spolu a podobne. Z tohto sa mozes aj zblaznit a nebudes schopna zit svoj zivot a mat vztah.

zeleny skriatok

dobra otazka.. ja tiez neviem.. mam dobreho priatela, vlastne nielen dobreho, uzasneho, planujem s nim zivot.. ale akosi stale neviem zabudnut.. na moju prvu lasku.. ozenil sa, dokonca cakaju na jesen babo, takze ziadna sanca uz nieje.. bola som prenho vzdy iba kamaratka, zatial co ja som ho milovala tak, ze hoci som stastna spokojna vacsinu dni, ked sa mi ozve, z hocijakeho dovodu, niekolko dni som bez seba a myslim len nanho.. :( a poslednou kvapkou je to, ze jeho manzelka sa silou mocou chce so mnou spriatelit.. zivot je niekedy fakt zlozity.. pomaly sa zacinam zmierovat s tym, ze na niektore veci a ludi sa proste v zivote nikdy nezabuda..