Polycystické vaječníky a strata vlasov

Príspevok v téme: Polycystické vaječníky a strata vlasov
Vlasky11

Ahojte. Mám 18 rokov a už dlhšiu dobu mi veľmi padajú vlasy. Každé umývanie je pre mňa doslova horor a je to hrozné vidieť, koľko vlasov strácam. Robili mi všetky možné testy a nič mi nezistili. Pred mesiacom som však bola u gynekologičky a povedala, že mám polycystické vaječníky. Povedala som jej o mojom probléme a vraj je to zrejme spôsobené tým. Teraz užívam Duphaston, ale on je na úpravu menštruácie a vlasy stále padajú. Užívala som 4 mesiace aj Revalid a ten mi nepomohol. Prosím vás, je tu niekto s podobným problémom? Mám veľmi jemné vlásky a bojím sa, že o chvíľu mi na hlave ostane len páperie.

Lucia88

Ahoj mala som problem s extremnyn padanim vlasov a tiez som vyskusala milion roznych pripravkov. Zabrali mi nakoniec pripravky vyrabane v lekarni. Bolo to uz par rokov dozadu a nepamatam presne nazov ale tabletky boli methyonin a potom k tomu mi dala kozna nejaku vodicku ale nazov netusim uz :(( neviem odkial si ale bola som tiez na take injekcie ktore mi vpichovali do pokozky hlavy. Masaker bolestive ale vysledok stal zato.
Skus najst nejaku dobru koznu