Je ženatý!

Príspevok v téme: Je ženatý!
Mandella22

Zdravím, tak na začiatok. Som žena, mám 22 rokov a som v dooosť zaujímavej situácii. Iba by som skôr chcela vedieť, čo by ste robili na mojom mieste, čiže nejaké hlboké preslovy si nehajte...
No začnem asi takto, stretávala som sa s jednym mužom bol o čosi starší odomňa, 38 ročný. Áno, je to možno pre vás dosť, vzhladom na môj vek, ale ja si rozumiem iba so staršími aj čo sa týka kamarátsva. No zoznámili sme sa na jednej akcii, kde som robila hostesku, tam ma oslovil,dali sme sa do reči, vymenili čísla a začali sme sa stretávať. Hneď dal patrične najavo že sa mu páčim, aj on mne, obdaruvával ma stále, chodili sme hoci kde, atď. Až sme sa dostali ako keby do vzťahu. Do takého vážneho, se vším všudy, ako sa hovorí. Ešte na našich začiatočnych stretkách mi spomínal, že býva vraj s nejakým kamarátom v byte, že nemá vobec súkromie, čo mi prišlo veľmi nepochopiteľné, keďže má prácu akú má (plat min. 3000€ ,To je teraz jedno čo presne) a žeby sa tlačil v byte s nejakým kamarátom dobrovoľne, to pochybujem... Ale neriešila som to, nejak mi to vtedy nedopínalo a z toho dôvodu sme chodili ku mne, kedže mám vlastný byt. Takže sme u neho za ten čas ani raz neboli. Dokonca mi ani raz nepovedal kde býva, iba že v okolí mesta. Ja som samozrejme mala asi rúžové okuliare lebo ma to ani nenapadlo niečo riešiť a vypytovať sa nejaké hlbšie súkromné veci, ale bol dobrý milenec, tak sa ani nečudujem. Ďalšia divná vec mi prišla to, že nikdy mi nedal facebook, vraj ho nemá, že má iba watsapp, ale tak okeeej, neriešila som. Čiže naša konverzácia bola iba osobne, SMS/watsapp. Tak to šlo. No a teraz prichádza tá fáza, kedy si búcham hlavu aká som sprostá. Takže išla som asi pred mesiacom po nákupnom centre a zrazu som ho videla. No videla som ho aj s nejakou ženou a asi 7 ročným deckom. Nič medzi nimi nebolo, aspoň ked som ich zahliadla ja... nechcela som byť ako pubertiačka, tak som sa otočila a šla radšej preč. Na druhý deň sme sa stretli a pýtala som sa ho čo robil. Povedal že bol vybavovať veci, hneď som dokončila vetu že v nákupnom centre s nejakou ženou a deckom. On ostal zaskočený, ale odpovedal mi, že to bola jeho kolegyňa s jej dcérou a s ňou vybavoval tie veci. Vraj ohladom práce. Zožrala som mu to... Pred týždňom som sa bola prejsť so psom na lúku a tam je štvrť s rodinnými domami. Išla som po chodníku keď zrazu v dialke vidím tú ženu s tým deckom ako vystupujú z auta pred domom. No ako som sa lepšie pozrela na to auto, prišlo mi dosť povedomé. Ano, bolo to jeho auto!!! Hneď som mu zavolala, že nech príde ku mne ak nemá nič na práci. Tak som pochopiteľne chcela zistiť, ako sa ku mne dostane a že či náhodou nevýjde z toho domu. Čakala som asi 20 minút pri lúke a sledovala ako trubka že či ide... zrazu som videla ako sa auto pohýňa a ako sa otáčalo, videla som ho vo vnútri.... ja som ostala ako obarená, už sa mi premietalo v hlave to, že či to tak náhodou nie je jeho žena s jeho deckom....a konečne som na to prišla... potom mi volal že je pred panelákom a ja som sa zmohla iba na daj mi pokoj...ako keby vedel čo som zistila a tam sa to potvrdilo... sám sa prezradil že je ženatý ale že s tou ženou ich už nič nespaja iba dieťa... na toto som nemala žalúdok a už som sa mu neozvala... on stále a nedá mi pokoj.... no čo by ste robili???? Ďakujem za odpovede a za názory

Laurora

Mandella, dobre si sa rozhodla, ze jej to nepovies, ja by som spravila to iste. Na kazdu svinu sa voda vari a jemu sa to vrati aj ked to nechas tak...Zeny vycitia co maju doma a zistia pravdu. Poznam ale pary, ktore sa maju aj radi a muz aj tak ma milenky. Pritom si zenu vazi, stara sa o nu, venuje sa jej a sem tam sa vyberie za inou...preco je to tak? My ludia sme bigamne stvorenia, niektore aj polygamne :D Niektori ludia nedokazu mat sex len s 1 osobou 20 rokov. On ma pri zene uz stereotyp tak si nasiel teba. Brutal sebecke je, ze ti to nepovedal proste. Niektori chlapi su aspon natolko fer, ze to povedia na zaciatku vztahu a je na zene ako sa k tomu postavi. On nechal aby si sa nanho namotala, zalubila sa a vyuzival to, lebo zalubena zena spravi pre chlapa vsetko... V tomto pripade uvazujem vobec ci je schopny mat rad nejaku zenu. A vobec sa nebal, ze ta niekde stretne a ze mu spravic scenu pred manzelkou...vela riskuje aj on. Dobre si sa rozhodla, ze si sa nanho vykaslala. Aspon je to pre teba ponaucenie aj do buducna ako chlapi dokazu klamat.

Mandella22

Je to asi pravda... Nemala by som to riešiť. Rozmýšlala som nad tým v noci chvílu a uvedomila som si tam strasne vela rizík. Jedna vec je, že môže byť zmanipulovaná, pritom nemusí vedieť o ničom, ale jasné že tu je aj možnosť, že o tom vie a je s ním pre prachy. On to bere samozrejme ako že sú spolu kvoli dcére, ale tak uznajme si... to by ma napadlo ako posledné. No jasné že ma to dosť štve ak to je v prípade, že on si chodí podvádzať a jeho manželka doma sedí a o ničom nevie... a potom ho víta s úsmevom na tvári, zatial čo on si užil s inou. Z toho mám najväčšie nervy. Ale zas potom ma napadne to, že by som jej to šla povedať, pripravená na všetko a zrazu by mi povedala že o tom vie a že ju nemám otravovať. Inak úprimne? Takéto ženy nikdy nepochopím. Že by im už tak bolo jedno všetko pre prachy? To je choré.

bereka

ak ho uz nechces vidiet a nic s nim nechces mat, tak sa mu neozyvaj. po case ho to omrzi. ak je typ cloveka, ze potrebuje mat mlade, tak si mladu dalsiu najde. prepac ale kruta realita je taka

Lesnykvietok

Nehovor jej to.
Poznam takýchto príbehov niekolko, tie ženy vedia ze ich manželia maju milenky (urcite si nebola jediná) ale kašlu na to, lebo aj tak sa muž k nim vráti, lubi ich a to ze im prepína a maju potrebu zasuvat do inych mladších vagin berú ako dočasný stav. Pretoze to aj dočasný stav je.

Absolutne to s nou nerieš a nestrapnuj sa.
Narobis s tym problémy len sebe, tu sa na dobry úmysel nehra.

Zi si svoj zivot a ich nechaj zit si ten ich. Zbytočne stresy ich dcére narobíš.

liberta

Ak budeš konfrontovať jeho manželku, vyjdeš z toho ako posledná cun.ra. V záujme rodiny on poprie všetko a ona všetkému, čo on povie, uverí. Si proste v situácii, kedy by si mala pozbierať hrdosť a vybodnúť sa na ich celé manželstvo - ono to iste nie si prvá, s ktorou pán ženatý svoju ženu podvádza. Máš možnosť ju osloviť a všetko jej povedať, ale myslím, že to by si asi dobre nedopadla. Máš možnosť ho vydierať tým, že to povieš jeho žene, to by si ale musela byť skúsená, aby siz toho vyšla veľmi dobre. A máš možnosť to celé zahodiť a nájsť si niekoho, kto ťa bude milovať a bude slobodný. Odporúčam tú poslednú možnosť.

babajagads

tak ked je taky bohaty a s tou ženou "nemá nič iba dieťa" tak by pre neho nemal byť problem rozvod....
takže tak.... to mu povedz ak ho naozaj chceš,.. že nie len koli prachom..? mupovedz nech sa rozvedie alebo nech na teba zabudne.. ! vybavene... a podla toho zistíš ako vazne to s tebou myslí...

diziana

prosim ta nehovor jej to.neries to,je to ich vec.bola si porazena,nestazuj veci aj istatnym.mozno neskor sama na to pride,ale ja by som to urcite neriesila,nebonzovala.to ze on je deges,tak kaslat nanho,ale fakt uprimne ti to hovorim,nehovor jej to.

Mandella22

No tak som zas tu. Rozhodla som sa toto celé konfrontovať s jednou mojou blízkou kamarátkou, ktorá vedela o našom vzťahu. Dopadla som zas nijako, lebo teraz mám dilemu, či to povedať jeho žene alebo nie. Kamarátka mi poradila, že by som to mala určite spraviť a že nech nečakám, kým sa to celé ako keby utrasie, nech to vyriešim za horúca. No ale stále mi v hlave tkveje myšlienka, že čo ak je ním tak zmanipulovaná, že mi neuverí. To by potom bolo všetko zbytočné. Ale tak stále nad tým premýšlam, hlavne ako jej to povedat... no nikde som sa samozrejme neposunula... Je to zložité porazí ma asi z toho...

Defcon

Takze to zhrniem. On ma velmi dobre platenu pracu, on ma funkcnu rodinu( chodi s rodinou von), on ma skoro 40.....ty nemas nic ani vek jemu primerany.
Result: si prenho len zasuvka a odreagovanie a jeho manzelka mu to prepaci, lebo peniaze.......
Ake mas moznosti ? Ziadne, si piate koleso u vozu a nic s tym nenarobis, len mozno neprijemnosti sebe.
Takze, bud ho osklb ako sa da, alebo nanho zabudni.