Skleróza multiplex--podozrenie

Príspevok v téme: Skleróza multiplex--podozrenie
Jupiter

Čaute všetci...chcel by som sa opýtať ty čo máte skúsenosť s touto chorobou či mi neviete pomôcť
Začalo sa mi to počas akademického týždňa čo som sa učil na maturity..ten stres že hľadať čo mi je necítil som sa dobre atď vedel som že niečo nie je v pohode..
Predtým som dlhšie pozoroval únavu ale takú že prídem zo školy pospim na 2 hodiny a potom neviem zaspať a toto sa opakovalo.. v decembri mi 1 krát prišlo zle na oko konkrétne dostal som záchvat a silné rezanie...sledoval som že pomalý sa mi zhoršil zrak a občas aj rozmazane...
No trz nedávno ako som písal..tak mám tlaky občas na hrudi.. občas mi strpne ruka ráno keď sa budím...cítim pichanie buď v prstoch na rukách/nohách...necitlivost tváre občas bola..potom mám.problemy s močením neviem udržať moč stále.kvapnu cca 2 kvapky..mal som problém s dýchaním taktiež a občas také silné tlaky do hlavy ktoré má ničia...ale som z toho zničený psychický som zmierený že to mám pritom idem o týždeň na magnetickú..ale neviem.si to vysvetliť..beriem aj horčík a tak a stále to vnímam..

Čo si myslíte vy asi to bude tá skleróza?

Omen

Už ťa tu diagnostikovali a máš tetániu?! Nezmysel!!! : D Už by si mal byť po vyšetrení, tak ako si dopadol?

mickey21

ja viem, ze je, no ved moze ist aj k dochtorovi, poslu ho neurologovi a dostane nalepku "tetania" a liecba bude aka .....no predsa antidepresiva ! na vsetko :D sfetovat ludi donemoty

Najčítanejšie články