Nulovy kontakt po rozchode..pokazil som to?

Príspevok v téme: Nulovy kontakt po rozchode..pokazil som to?
empire

Zdravim...pred vyse dvoma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka potom co som sa zacal vyhrazat ze si ublizim...pisali sme si este cca 9 dni po rozchode, vzdy mi odpisala...ziadne hadky, vycitanie, urazky....zmieril som sa s tym, ze je koniec lebo som s nou proste nepohol, aj ked som ju prosil o sancu..naposledy sme pisali pred tyzdnom v stredu ale rozhodol som sa aplikovat nulovy kontakt...zatial sa mi to dari dodrziavat, aj ked niekedy mam silne nutkanie napisat ale odolam...vcera sme sa nahodou stretli ked cakala na odvoz do prace a ja som vencil psa, prehodili sme par slov a rozlucili sme sa, bola mila a usmievala sa, ziadne emocie som nedaval najavo...mimochodom byva hned vedla vo vchode :D teraz vecer sme sa vsak opat stretli, ked ona prisla prace a ja som opat vencil :D vystupila z auta, vsimla si ma, tak pockala a isiel som za nou , kecali sme asi tak 10 minut, porozpravala mi co ma nove a rovnako aj ja:D potom som vsak asi spravil chybu, ale premohlo ma to, tak som sa jej zacal hrat s vlasmi :D...nevadilo jej to a tak som ju pomaly isiel odprevadit ku vchodu, tam som sa opat neovladol a dal jej pusu na lice a povedal ze ju lubim ...spravil som to asi 3krat...nijak sa tomu nebranila ani nic..jej odpoved bola "ja viem zlato" a nakoniec sme sa rozlucili ...teraz mam vsak vycitky, ze som mal ostat kludny a neprejavovat emocie...nulovy kontakt co sa tyka komunikacie na fb alebo sms som vsak neporusil a pokracujem v tom, ze jej nebudem vobec pisat urcitu dobu...neviem ci mam sancu ziskat ju spat a uprimne citim sa este viac nanic, ...najlepsie by bolo keby som ju dneska nestretol vobec lebo neviem nacom som

empire

Jednoducho som sa snazil byt sebavedomy, vela som jej lichotil ze sa mi paci, ze je sympaticka, rozumna atd...nechodil som dlho okolo horucej kase a to asi nanu asi platilo :D

empire

Tak ono to bola dost nahoda lebo som ju spoznal vdaka mojmu spoluziakovi zo strednej, ktory je jej kolega v praci...nahovoril ma aby sme isli spolu do roboty busom (predtym som nikdy necjodil do roboty busom), kedze obaja robime v priemyselnom parku len kazdy v inej firme...vecer po praci som siel domov opat busom a nastupoval aj on a aj uz teraz moja ex...hned mi padla do oka a este viac som sa potesil ked sme vystupovali na rovnakom mieste vsetci traja :D on nas zoznamil, predstavil a hovorim si ok a nakoniec mi povedal zee sme susedia :D hned ako som dosiel domov som sa pytal spoluziaka ako sa vola ale nechcel mi povedat jej meno lebo sa mu tiez pacila :D tak som si ju zacal hladat sam na fb a po dvoch dnoch som ju nakoniec nasiel , tak som jej napisal a neskor mi odpisala...trosku sme podebatovali a potom sme si par dni nepisali...potom sa mi sama od seba ozvala a nakoniec sa mi ju po par dnoch pisania podarilo vytiahnut von aby sme vyvencili spolu mojho psa :D vsetko dopadlo fajn pokecali sme a pritom to aj skoncilo :D pisali sme zas a potom som jej navrhol stretko u nej na byte niekedy cez tyzden vecer po praci...nejak som ju prehovoril a tak sme sa stretli u nej....kecali sme, pili vino a postupne som sa zacal osmelovat tak som sa jej zacal dotykat a nakoniec sme sa bozkavali a tam sme aj skoncii lebo viac mi nedovolila :D odchdzal som od nej o tretej nad ranom :D potom sme zas pisali dost casto az mi raz napisala ze rozmyslala nad nami ale vadi jej vekovy rozdiel a proste povedala ze nechce nic riesit ...nejak som sa stym zmieril ale myslel som na nu stale a po tyzdni ignoracie som jej znovu napisal, mal som dost vypite tak som jej napisal ze myslim na nu a ci si to nahodou nerozmyslela...cuduj sa svetu odpisala a opat sme zacali komunikovat...navrhoval som jej znova stretko u nej a aj ked velmi sa jej do toho nechcelo, tak som ju presvedcil :D stretli sme sa teda znova kukali film, pili opat vino, postupne sme sa k sebe zacali tulit a uz mi dovolila ist aj pod nohavicky a ona tiez nevahala a vybrala si ho von a nakoniec sme vyse hodiny spolu sukali :Dd odvtedy sme zacali stretavat spolu castejsie az to doslo k tomu, ze sme boli spolu kazdy den a lubili sme sa :D

susedko

Empire
bohyňu mi napíš ako si ju zbali:? Ja mám tiež jednú susedu ktorá ma neskutočne priťahuje, je rozvedená a tiež odomňa staršia o asi štyri roky. Ako si si ty začal s tou svojou ako? Potrebujem rady chlape lebo ja neviem ako čo s ňou nadviazať viac než dialog že dobrý a blablabla..
Proste chcem viac nech sa to rozvinie tak ako si ty tú svoju dostal až do postele? Daj rady lebo ma ide jebn*ť z nej že ju stretávam a vidím a nemôžem sa jej ani dotknúť lebo sa bojím že ju odplaším tak čo robiť ako si nato šiel ty?

empire

ano vyhrazal som sa a hanbim sa zato a vycitam si to, ze som v jednom okamihu znicil vsetko pekne... je to ubohe a detinske...a nedoliezam za nou, nahodou sme sa stretli, tak sme pokecali...keby nechcela, tak sa so mnou nebavi a odide hned prec...to ze ma premohli emocie je vec druha...je tazke tvarit sa pri niekom koho lubis, ze si silny a nic nerobi s tebou to stretnutie, ked vies ze este niekolko dni dozadu ste spolu zaspavali a hovorili si ako sa lubite a v jednom momente sa vsetko zmenilo

Angelika3

možno mala pocit, že ju tak miluješ až ju tým vyslovene dusíš...neviem, možno jej začneš chýbať, keď sa jej budeš nejakú dobu ozaj vyhýbať.

mickey21

zeny odpudzuje spravanie, ako mas ty, vyhrazal si sa, ze si ublizis? chodis za nou, ako pes, maj trochu hrdosti....

Gjjitcjj

To máš v pohode dejú sa aj horšie veci :D so mnou sa frajerka rozišla po 3 rokoch bez dôvodu, proste sa stále opijala s kamarátkami a už som to raz nezniesol a keď som ju ožratú doviezol domov tak som hneď odišiel :D potom mi začala že je koniec a ma začala ignorovať proste bez dôvodu... Tak som si zistil že vlastne jej kamarátky vymasirovali mozog a dala na ich radu sa so mnou rozísť :D neľutujem to že sme sa rozišli ale skôr ľutujem čo sa z nej stalo lebo predtým to bola ukážková žena :D ale stále lepšie ako keby mala byť tehotná a potom by sa začalo toto diať :D