Úzkosť?panicka porucha?

Príspevok v téme: Úzkosť?panicka porucha?
Letsgo10

Čaute, mám taký problém asi pred rokom som dostal úzkosť, najprv som si myslel , že idem odpadnut, zatočila sa mi hlava, slabo som videl, ale zachvilu to preslo....no začal som guglovat a najviac mi to sedí na úzkosť, len tam boli menované psychické ochorenia jako kategorie a bola tam aj schzofrenia a v tom som sa strašne zľakol, že čo ked to bude to, keď som si o Tom aj prečítal tak som bol ozaj zesraty

Letsgo10

Ale popravde "vdaka" tymto pocitom som.si uvedomil co je dolezite, tesit sa z malickosti a ostat v klude a pohode vacmenej v harmonii je vyhra vseobecne a dal by som za to milion keby mam

Tomas12345

Letsgo10 :

Tvoje popisované problémy skutocny môže byt sposobene nízkym tlakom. Naskytá sa tu ale dalsia otázka čo je príčina tvojho nízkeho tlaku ?

Letsgo10

No mavam aj nizky tlak, ale mozu byt len z tlaku take nechutne pocity? Skor to je asi v kope aj s tou uzkostou, predstavami, co vsetko to je preco a co s tym a co ked to a to

Tomas12345

Nemuselo ist len o uzkost. Mohlo ist o nízky krvny tlak, ktorý sa prejavuje krutenim hlavy a slabostou. Je ale otázne z coho si mal sposobený nízky krvný tlak. Možno to bolo z dovodou dehydratacie. Podstupil si odvtedy nejake vysetrenia ?

vikic11

Napíštemi na email vikiciki@azet.sk ak màte zàujem vedela by som.poradiť len by som potrebovala od vàs vedieť viac