odkedy mame v praci cisto zensky kolektiv je to tam na nevydrzanie ..ostat alebo odist?

Príspevok v téme: odkedy mame v praci cisto zensky kolektiv je to tam na nevydrzanie ..ostat alebo odist?
zmenapraceeee

ahojte ludia prosim poradte ci ostat alebo odist z prace kde sa komplet za rok a pol zmenil kolektiv a nastupili k nam same zeny. Odvtedy je to tam jedna intrigaren ked mame ist pracovat kolegyne vykecavaju o blbostiach donekonecna o muzoch o detoch o tom kto co ma oblecene a ako sa tvari.. jedna piatky stale nechodi kvoli detom ...Ked u nas pracovali chlapi bola to parada riesila sa len praca vsetko bolo hotove nacas teraz vsetko robim sama lebo nova kolegyna ma nonstop chore deti, druhu zaujimaju len klebety a kto ako zije len nie praca.... Mam zmenit robotu? Mozno si niekto povie ze som blazon ale ja tam uz nevladzem. Pracovat medzi zenami je naozaj des a to som tiez zena.

going

odísť, ja som tiez robila v zenskom kolektive a bol to des niekolko zenskych kolektivov.... ! potom som robila v chlapskom bolo to super, sranda, cas nam rychlo bezal.. v podstate aj teraz robim v cisto chlapskom...

uuleuskauu

Poradim ti odist. A to nemam 18 a ani 25, ale co nevidiet 40. A tú radu davam na zaklade svojich vlastnych zivotnych skusenosti. Vo vela robotach som dala vypoved kvoli intrigankam - väcsinou islo o stare zeny pred dochodkom, ktore sa zubami, nechtami drzali svojho jobu a nestrpeli niekoho, kto bol od nich sikovnejsi a omnoho lepsi a hned ho intrigami vystvali. Posledna moja robota bola ako krasny sen, vsetko super a tiez vsetko nacas hotove. Az kym nevyhodili dobru a spravodlivu malu sefku - sikovnu, peknu a mladu, za ktorej vyhodenie bola zodpovedna jej zastupkyna - stara, skareda a tucna, este aj smradlava, co si nevedala ani oholit pazuchy a dat antiperspirant v dnesnej dobe, smradlavá chodila pred zakaznikmi, nevedela po anglicky komunikovat s cudzokrajnými, ked nieco od nej chceli a prihovarali sa - no des. Katastrofa nastala odo dna, kedy dobru a spravodlivu sefku vyhodili. Ta zastupkyna sa potom stala sefkou a takmer vsetku robotu, ktoru mala robit ona, hodila na mna a aj robotu, ktoru mal robit jej manzel, hodila na mna. Takze som denne robila jednu az tri hodiny nadcas bez dovolenia, aby som si ten nadcas zapisala a dala preplatit - doslova si zo mna urobila somára, ktorý len tahal a na dvoch lenivcov robil a este ma aj poohovarala, ze som pomala, neschopna a nestiham. To som jej pravdaze nebola ochotna tolerovat vecne a moju vypoved som si vopred premyslela a naplanovala na take obdobie, kedy chodi najviac zakaznikov (jul, august - dovolenkova sezona, zli zakaznici s upistanymi deckami cele dni tam u nás), ze "ha, ha, robte si sami, jak som s vami vykydala" :) A nasla som si inu robotu. Ked das vypoved, neolutujes, lebo nikto nemoze donekonecna zneuzivat tvoju usilovnost a tvoju dobrotu. Aby inemu, lenivemu svietili na vyplatnej paske peniaze, ktore by mali patrit tebe? Ty nanho budes zadarmo robit a on na teba za to vsetko z obrovskej vdacnosti len intrigovat? Nech si to vyzerie a vypije - ten kalich horkosti az do dna, ked ho prekvapís vypovedou vtedy, ked to najmenej caka a ked je roboty uplne najviac, ze by prave v tom case najviac potreboval pracovnu silu a nebude mat ziadnu :) moze si robit sám. Ked odides zo zleho, tak uz len do lepsieho sa mozes dostat. Ja som to vzdy tak mala.

kohuto

nezavidim ked sa stretne tolko sliepok pokope tazko sa da pracovat len kotkodakaju ako slepice
Pouvazuj sama ak mas na vyber odiat inam tak nevahaj. Najlepsie je zmiesany kolektiv. Ale ked same baby tak to len jedna druhu ohovara a sleduje. Zavist medzi zenami nema medze.