Dali ste druhú šancu?

Príspevok v téme: Dali ste druhú šancu?
stanley

Hlavne pre baby..mám 19 a pred 3 týždňami mi dala "moja slečna" kopačky...no resp. sme sa pokojne rozišli s tým, že si dáme akoby pauzu na premýšľanie (ona che), no a povedala, že neskôr áno, pôjde to...chcem sa ale opýtať slečien, či dali svojmu chalanovi druhú šancu, keď vo vzťahu nespravil vôbec nič zlé a miloval!!! Mám teda aj ja skúsiť sa opýtať, či by sme to neskúsili nanovo? Aké s tým máte skúsenosti, aj "páni"? Ďakujem krásne za postrehy

stanley

Ahojte...zase sa ozývam a som kus viac happy..včera sme mali dlhý a hlavne pekný rozhovor po telefóne a neskutočne krásne ho naštartovala oslovením "Ahoj zlato" ...čo to?

stanley

Ako si to myslela? Ani by si neverila, koľko rád som si odtiaľto zobral a použil ich...kľudne napíš, ja sa poučím, ak máš podobné skúsenosti, sem s nimi! Ale pametaj, že ju mám rád a vzdať sa jej by bolo to najhoršie...ja nemám čo stratiť! :D

stanley

Ďakujem slečny, ste zlaté...ale ja neviem byť drzý a nechcem, aby sa na mňa hnevala, lebo ona to potom urobí...ale využíva ma to je pravda, no a je na mňa zlá...ale aj tak ju mám strašne rád...lepšia? Nepríde, on ja skvelá! Čas? Ten už mala a nerozhodla sa urobiť nič, aby sme boli spolu:( Aspoň viem, že ako ľahko sa MILUJEM ŤA za jeden hlúpy deň môže zmeniť na ZBOHOM...a súhlasím s tým, že musím vedieť, na čom som a to na 100%, ale po toľkých chybách, čo na mne vidí, nemá ani ten najmenší dôvod dať mi spomínanú druhú šancu..asi som sa jej z toľkej lásky zrušil...Elán-Jedenáste prikázanie: Tá pesnička hovorí za všetko, a ňou jej hovorím, čo a ako..hmm ale asi pôjdeme na chatu na jedno kúpalisko, to mám vybaviť a v pondelok tam zavolám, no a pôjde aj ona (na 80%) takže tam sa uvidí, skúsim to z každej strany a hlavne vedieť definitívnu odpoveď...súhlasíte? Ach tá láska, ako sa to mohlo takto zmeniť? :(

liliienka

Ahojte... Dakujem vam vsetkym za to co ste tu pisala...No SUNS mas uuuuplne pravdu! Ved prave mne bolo v poslednom case predtym nez sme sa rozisli zle prave zo mna, lebo som si uvedomila to, ze aka som ja zla a on taky super.. No presne mi to vtedy navrhol, ze pokusit sa nieco "to" zmenit...Ja som ale faakt vtedy nevedela co robit a tak... No ale chcela som napisat, ze vcera sme sa dali dokopy :) :).Som mooc rada a dufam, ze ma taketo nieco uz nenapadne (aj ked sa toho, uprimne povedane, trocha bojim, ze co ak hej...)Chybal mi ...Aj my sme si uz tak vselico planovali a vlastne aj planujeme :) no budem rada ked to naozaj raz vyjde :).
Stanley naozaj Ti drzim palce a podla mna si na 100percent zasluzis lepsiu babu!!! Suhlasim s nazormi Suns Moninky... papaaaaa

moninka

Stanley a začni sa správať ako ona, baby jednoducho nemajú rady ak sa im chalani pchajú veľmi do zadku. Buď primerané drzý aj ty a nie taký láskavý ako predtým, istotne si to všimne a začne ju to riadne hnevať, prečo si sa tak zmenil a uvidíš ona sa sama spamätá... ale ako som ti tu už poradila, fakt si nenechaj skákať po hlave... Buď chlap a nie padavka... a ver mi, že všetko čo ti vravím, vravím z vlastnej skúsenosti...

suns

liliienka, ja som zazila taky isty zlom vo vztahu, ako ty. V jednu chvilu, ani neviem preco, som si polozila otazku - lubim ho este? ... vtedy sme boli prave spolu, tak som sa mu s tym zdoverila.. a poviem ti, my sme neplakali. Boli to zachvaty, teda on.. vtedy to zobral neskutocne tazko.. a ja som si v duchu nadavala, ako som mu to mohla spravit.. a potom? potom sme si to vydiskutovali, vztah musi prejst tazkymi skuskami. Ked sa stretnu dvaja odlisni ludia, treba vela casu aby si porozumeli a pochopili sa. Vtedy sa treba pozerat na seba, ake mam ja chyby, uvedomit si ich, a menit sa.. ak sa vcas nezbadas, je to v tahu..vsetko..... keby sme to vtedy nevyriesili, neviem si predstavit, kde by sme teraz boli... takto sme spolu uz rok a tristvrte, a je nam neskutocne nadherne. Planujeme si buducnost a zijeme jeden pre druheho.. Kazda skusenost je skusenost. A ked vidim, ako sa vam to tu ruca, chcem vam pomoct. Je sice pravda, ze clovek sa uci na vlastnych chybach... drzte sa, lubte sa! pa

suns

caf stanley, jaj je mi ta luto. Fakt uprimne. Narazil si na babu, ktora hlada vsetky chyby v tebe, chcela by ta menit a aj ta trosku vyuziva(lebo vie, ze pre nu spravis cokolvek). Musis pocut pravdu! Lebo inak sa budes este viac trapit!... nestoji ti za to! Aj ked povedala, ze chce byt sama...je to jej vec a moze to kedykolvek zmenit! Uz len to s tym plavcikom - vie, ze je zadany a pre nu nedostupny, a aj tak pokusa... Je pekna, vsak? V prvom rade by sa mala pozriet na seba, ze aj ona ma nejaky chyby, nebudes sa jej predsta do smrti prosit a sluzit jej! Maj trosku hrdosti. Viem, ze ju lubis... a aj ked to boli, nechaj to vychladnut... Rany ti zahoji taka, ktora si ta bude vazit... Nehladaj, ona pride.... Drzim palce! pa

stanley

Ale hovorím, on má priateľku už dlho a ona mi výslovne viackrát povedala, že teraz nikoho nechce, a chce sa plne sústrediť na výšku (prváčka bude, ako aj ja)...ale nebola ku mne na tom kupku ktovie aká dobrá, veľa vecí mi vyhadzovala na oči, hoci som jej zohnal ráno odvoz na kupko, kedže v priebehu 1,5hod nestihli aj s kamoškami 2 autobusy..no a potom chcela ísť už o 2. domov, no a ja som im zohnal ďalší odvoz domov, hoci je to od kupka asi 50km tam a naspeť...no a doniesol som jej aj CD s hudbou a s info o škole a s filmami, ktoré som jej sľúbil ešte, keď sme boli spolu (1,5mesiac dozadu)..no a napriek tomu aj ostatné baby krútili hlavou, čo tá so mnou "stvára" no ale ona má takú povahu, veľa vecí povedala aj zo srandy, ale z veľa ma to aj bolelo...tak neviem...môžem ju ešte skúsiť pozvať do kina a na pizzu len my dvaja (ak to vynde, ak zase dakoho nedovlečie) no a skúsim vytiahnuť moje "otázniky" a potom zistím, či výsledok je párny, alebo nepárny....mám ju rád a nechceme, aby ma vnímala takého, ako ma vníma teraz...ďakujem za akúkoľvek radu