Upchate pory - co s tym?

bejbyphat

vies co kup si taky clean and clear peeling specialne urceny na cierne bodky, je to uuuplne dobre. musis to vsak pouzvat aspon mesiac a potom uvidis tu zmenu... teraz mam krasne cisty nostek a vobec ho nemusim vytlacat ani nic

tili

no ja cih mam take velke, ze papieriky na vyberanie by to nezvladli, a za den sa spravia , takze navsteva kozmeticky je upone zbytocna a ked si dam na ne nieco mastne, teda olej, tak sa mi to este zhorsi

RNG

Co tak natierat sa na noc kokosovym alebo olivovym olejom miesto kozmetiky, ktora obsahuje vosky.To rozpusti tvrde tuky a vycisti pory miesto zapchania.

poliewoocka

hmmmm+rebecca...pomaha naparovanie.Do vody das vysusene lupienky sirôtok.Das to na sporak do mensieho hrnca,naklonis sa nad to,na hlavu si das utierku a ides.Pomaha aj uhorka..Z kozmetiky si kup od Nivea take "nalepovacky" je tam zopar kusov na nos,celo a bradu.To ti to vytiahne.

rebecca

no ja mam presne rovnaky problem a tiez s tym neviem bojovat....dokonca som sa liecila aj roacutanom....ale nic nepomaha :((( vyskusaj na to davat uhorky...to to aspon zmiery....ale dokonala rada asi neexistuje