chcem skusit nieco nove..

agina

Tak to ber vsetko na lahku vahu a tie jeho slova uplne ignoruj.Ked zacne o tom rozpravat, z nicoho nic preskoc na inu temu, alebo sa ho nieco uplne ine opytaj.Bud diplomatka....

spionka

agina
velmi casto sa ma pyta na mojho priatela, ci je vsetko v poriadku a ci nam to klape.. a vzdy som mu povedala, ze je vsetko ok a aj to, ze sa chystame na dovolenku..
no aj napriek tomu na mna stale robi tahy.. nikdy som mu nepovedala o tom, zeby som sa s nim niekedy vyspala, dokonca som mu to nikdy ani nenaznacila.. no on mi to dava viditelne najavo. velmi sa mi zhnusil ako som sa dozvedela, ze je zenaty a ma dieta

vanesa

no tak potom ho asi tak nemilujes ked sa chces vyspat s niekym inym...

dost toho tvojho akoze frajera lutujem...
nic v zlom...predstav si ze na o na co myslis ty by n urobil tebe..ako by si sa citila?keby si zistila ze sa s niekym vyspal a ty ho tak strasne miujes?hmm...trosku sa treba zamysliet a konat ako uznas za vhodne..drzim palceky

lilith

Milovať jedného muža,a chcieť sex s iným.... no tak sa k nimkomu neviaž a len tak sexuj kade tade a s hocikým

agina

Spravaj sa uplne prirodzene, ako by sa nic nestalo, ako by ti ani nic nenavrhol.A vela rozpravaj pred nim o svojom priatelovi v superlativoch.

spionka

mas dobry napad.. rozpravali sme sa uz o tom s priatelom a chystame sa na vylet do prahy kde budeme len my dvaja. velmi sa na to tesim

agina

tak skus popracovat na sexualnych hrach s partnerom, skuste zmenit prostredie, nejak to ozivit.Milovanie v lese, vo vode, na miestach, kde by ta mohol niekto pristihnut je nenormalne vzrusujuce.Zajednajte si na jednu noc hotel, alebo spolu niekde na dovolenke jedna basen.Potom ti garantujem, ze na nejake postranne myslienky nebudes mat ani cas, ani chut.Drzim palce.