biele nechty

Príspevok v téme: biele nechty
suera

viete mi poradit nieco na vybielenie nechtov ? moja farba je uz od mala taka do zlteho odtiena..je to asi vgenerovane alebo co...mozno to je koli okusavaniu v detstve, alebo neviem :) chcela by som ich mat biele aj bez pouzitia ceruzky, alebo francuzskej manikury..vie mi niekto nieco poradit ?!

suera

no ja mam silne nechty a dlhe..cudujem sa ze take dlhe a predsa sa nestiepia..len ta povodna farba juj..o citrone sm vedela..ja len ci niesu na to nejake masticky, vodicky alebo co ja viem co..ci uz aj take nevymysleli hehe

envy

ja ked som vzdy pri mori, mam krasne biele nechty a napodiv sa mi ani nestiepia ( s tym mam strasne problemy). ale to az tak okolo druheho- tretieho tyzdna.-.mozno skus do teplej vody lyzicku morskej soli, neviem, ci to pomoze, ale skus to robit mesiac(ak sa ti tolko bude chciet)..a uvidis

poliewoocka

Ano,bieli ich citron.Rozkroj si citron na polku,daj si ho napr. do kupelne a vzdy,ked ta napadne,poriadne si nim vysuchaj nechty.

miroslavaa

Potieraj si ich denne citrónom a po týždni budú viditeľne belšie.Ak sa ešte chceš baviť o nechtoch,tak mail : miroslava36@azet.sk