OHLADOM DIETY-A SLADKEHO!!!POMOZTE PROSIM

Príspevok v téme: OHLADOM DIETY-A SLADKEHO!!!POMOZTE PROSIM
odhodlana

Ahojte.mam taky problem..zacala som drzat dietu...pretoze nmusim za dewat tyzdnov schudnut 10 kg.....a aj viac.akurat ze mam len 12..podari sa mi to??A problem je v tom,ze predtym som bola velmiiii naucena na sladkosti...dost...a mama sa na mna za to uz hnevala.pretoze som mala vela sladkosti doma a vzdy som ich vyzierala....a som dost tucna.ale reraz som sa uz odhodlala.akurat ze ked som tak velmi naucena na sladke,tak sa neviem seknut......zacala som vcera,ci predvcerom,a uz som nedokazala bez sladkeho byt,tak som si dala jednu kocku 70% tmavej cokolady,a to pred obedom.....myslite ze mohla by som si dopriat jednu kocku denne tej cokolady ked sa snazim schudnut?.....ja si myslim ze ked si dam jednu kocku takej cokolady,a neskor to wybeham alebo vysportujem,tak to nie je take hroozne.prosim pomooozte poradte diiiky

odhodlana

OKREM TOHO BY SOM CHCELA DODAT ZE SOM WEGETARIANKA,TAKZE TO JE HORSIE.LEBO ZEVRAJ KED SA CHUDNE TAK SA MA JEST AJ MASO...

odhodlana

sunnyswieety
ja mam pocit ze sa mi to podari.vsak ked uz obmedzim sladkosti,a zacnem viac sportovat,uz kilo za tyzden.to musim schudnut aj keby nechcem

odhodlana

RNG
O moj rast sa nebojim,pretoze meriam okool o 168 cm,co je na moj vek dost....uz by som rast nemusela...ale ja to potrebujem a kilo tyzdenne je tak akurat,vsak ked sportujem tak sa mi to podari..

suns

ahoj RNG, tvoje rady stoja za to, tak aj ja by som o nejaku prosila:) mam 18, meriam len 158:) moja vaha bola 46. vobec sa tym nezaoberam.. mam sa rada, nestojim o nejaku chorobu! pred 4 tyzdnami som ale zacala jest viac zeleniny, ovocia a vynechala som mliecne vyrobky(mam trosku problemy s pletou, a ako si uz na forach uvadzal, nie su zdrave pre plet) klobasy a dalsie nezdrave mastne veci... medzitym som bola v Chorvatsku, tam sme mali kazdy den na veceru masko. plet mam v lepsom stave, ale stale to nie je ono. A za tu dobu som schudla na 42 kil! nieje to vidno( to mi nevadi), a citim sa fajn. Chcela by som, aby si mi poradil s tou pletou. Co KONKRETNE treba vynechat zo stravy, a co pridat? DAKUJEM KRASNE caf

RNG

Co sa tyka chudnutia 1 kg za tyzden, to je nerozumne. Hlavne v tvojom veku. Moze ti to zastavit rast alebo oslabit telo a ochories.
Realisticke je 1-2 kg za mesiac.

sunnysweetie

zlatko,to sa ti nepodari..nedavaj si ani taky ciel..lebo sa ti nesplni..musis vela cvicit..a obmedzit sladkosti..ale ty este rasties..tak musis papat..aj cokoladu..to je dobre na mozog..

RNG

Trochu cukru 1/2 hodinu pred jedlom ciastocne potlaci chut, preto nase mamicky hovorili, ziadne cukriky pred obedom, lebo deti nebudu poriadne jest.
Cokolada obsahuje theobromin, jeden z doplnkov na odtucnujucu dietu.
Co sa tyka kalorickej hodnoty jednej ci dvoch kociek cokolady, to zalezi od velkosti kocky, vlasne jej vahy.
Normalne je to len par gramov, co je zanedbatelne kaloricky.