Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes

Príspevok v téme: Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes
mirka09090

Ahojte ludia, som rada, ze existuje takyto portal o ludoch. Mam otazku - s manzelom sa uz dlhsie snazime o dieta, mame nechraneny styk, skusame plodne a dokonca aj neplodne dni. Mam skoro vsetky priznaky tehotenstva, ale dostala som aj menzes - je to klsicky menzes, kuraat trosku slabsi - ale nie spinenie, proste menzes. Trva uz piaty den. Ale aj tak mam na Vas otazku - je tu niekto, kto mal pocas tehotenstva menzes? PROSIM NEPISTE VECI AKO - jedna znama mojej znamej a tak. Iba realne. A prosim neradte mi kupit si test alebo ist ku gynekologovi, mna zaujima len nazor, ci mozem byt v tom, pretoze prsia sa mi pred menzesom az moc zvacsili, semtam sa mi tocila hlava, bolelo ma od zaludku a tie chute.

bibiana34

Ahojte, potrebujem poradiť... po menzese som asi 4 dni na to začala opäť špiniť ... pre mňa je to nezvyčajné bo ja mávam pravidelne menzes každých 28 dní. Špinila som 2 týždne, potom sa to na deň zastavilo a opätovne po dni začalo ale bolo viditeľné len ked som sa utierala. Očakavaná menštruácia neprišla načas urobila som si testy a na všetkých boli 2 čiarky. Bola som pri doktorovi už ked som začala špiniť že čo to je. Mikol plecami že je to bežné a že špiní každá druhá. Tehotenstvo nepotvrdil ale ani nemohol bo som bola na začiatku 3. týždna chcela som len vedieť prečo mám výtok. Mne sa to zatial nikdy nestalo na odporučanie sestry som si urobila test ktorý mi potvrdil že som tehotná. Objednala som sa o dva týždne neskôr ešte ku gynekologovi, že či mi to potvrdí a či je to pravda. Lenže teraz sa mi stalo to že som dostala menzes s neuveriteľnými krčmi. Chcem sa spýtať či to už daktorá z vás zažila a či môžem byť tehotná aj ked som dostala menzes a gynekolog to zatial nevidel.

dana660xz

bože baby veď test stoji nejake 2 eura a da sa kupit aj v tescu aj v drogerii v lekarni, proste na každom kroku. co si ho nejdete kupit? si myslite, že ked vam niekto odpise ze ano si tehotna tak aj budes, lebo to napisala nejaka osoba na fore?

majka55

Ahojte, mam otazocku no skor by som potrebovala radu.prvy tento mesiac som zacala clostil 5 dni 2 krat denne a a potom o 16 dni dhupastol .Ukocila som dhupastol 16 ,a meskala mi 3 dni zo zaciatku som mala take slabe spinenie ruzove ale potom uz na ten stvrty rano isla zomna krv a take zrazeniny ale ten menzes nebol taky ako inokedy prve 2 dni som mala krce velmi silne a potom uz ten 3 iba zase spinenie ale uz hnede aj dnes,tak som si urobila test ale vysiel negativny, aj teplotu mam uz vyse 2 tyzdnov 37,3 . teraz neviem ci si mam test urobit za 3 dni ked uz nebudem spinit alebo to je iba moje namyslanie ze bysom mohla BYT TEHOTNA..DAKUJEM

LINDA01

ahojte ja som mala priznaky ze som tehotna 2 tyzdne. potom som zacala krvacat bolo to 5 dni prvy den som mala bolesti a po menzese zase mam tie pociti ze som tehotna, bolesti chrbta brucha a stale mam bolestive prsia stale som na wc prosim vas nevieta mi poradit

LINDA01

ahojte ja som mala priznaky ze som tehotna 2 tyzdne. potom som zacala krvacat bolo to 5 dni prvy den som mala bolesti a po menzese zase mam tie pociti ze som tehotna, bolesti chrbta brucha a stale mam bolestive prsia stale som na wc prosim vas nevieta mi poradit

timee

Ahojte chcem sa opytat.... mali sme s priatelom nechraneny styk a ukončil to do mňa asi 2 dni po menštruacii...teraz som mala normalne menzes ale často mi je zle a stalo sa mi že som aj odpadla...prsia ma nebolia ale mavam bolesti v podbrušku a pri pohlavnom styku citim dost podbruško...môžem byť tehotna? ďakujem