Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes

Príspevok v téme: Mám príznaky tehotenstva, ale aj menzes
mirka09090

Ahojte ludia, som rada, ze existuje takyto portal o ludoch. Mam otazku - s manzelom sa uz dlhsie snazime o dieta, mame nechraneny styk, skusame plodne a dokonca aj neplodne dni. Mam skoro vsetky priznaky tehotenstva, ale dostala som aj menzes - je to klsicky menzes, kuraat trosku slabsi - ale nie spinenie, proste menzes. Trva uz piaty den. Ale aj tak mam na Vas otazku - je tu niekto, kto mal pocas tehotenstva menzes? PROSIM NEPISTE VECI AKO - jedna znama mojej znamej a tak. Iba realne. A prosim neradte mi kupit si test alebo ist ku gynekologovi, mna zaujima len nazor, ci mozem byt v tom, pretoze prsia sa mi pred menzesom az moc zvacsili, semtam sa mi tocila hlava, bolelo ma od zaludku a tie chute.

emy

ahojte,neviete mi niekto poradit podla čoho ste zistili že ste tehotne.Myslim okrem testu.s testom mam zlu skusenost.dakujem

mamca 30

Ja som mala pri druhom babatku menstruaciu uplne normalnu presne v ten den kedy mala prist akurat trvala menej dni.(2-3) Pred nou aj po nej som sa citila otrasne zle, tak som si kupila test a bola som tehotna. Kamoska menstruovala dokonca tri mesiace vobec netusila ze je tehotna, nebolo jej zle nic na sebe nebadala ani hmotnost sa nezmenila ked isla na prvu poradnu skoro odpadla bola na zaciatku 4 mesiaca. Kazde tehotenstvo nemusi byt knizkove takze istota je navsteva gynekologie!

pa

mam taku otazku,je mozne aby som bola tehotna ked po dva mesiace som mala velmi silnu menstruaciu a treti mesiac mi prisla slabsie menstruacia.....prosim poradte mi

lenka84

estika:ako dlho si sa pokusala otehotniet?ja sa snazim s priatelom 3 mesiace a predvcerom som si robila test a zasa nic,...:-(

estika

Ja som mala menzes a ani som netusila,ze som tehotna! Az ked som bola u doktora , ten zistil ze ked som krvacala,bola som uz tehotna.Lenze vtedy mi dosla menstruacia 2 tyzdne skor ako mala.Bola taka ako ostatne - 6 dni,s krvacanim ako stale.No priznaky tehootnstva som nemala este ziadne.Otehotnela som priblizne tyzden pred menstruaciou.

lenka84

Ahojte!ja mozem iba napisat tolko ze moja mama ked bola tehotna mala 3 krat menzes teda bola viac ako v 3.mesiaci a bohuzial potratila a az tak zistila ze bola tehotna lebo tu 3.menstruaciu mala nejako dlho sa jej to nezdaloa isla k doktorovi a tam jej povedali ze potratila a pri tom ani vobec netusila cele tie 3 mesiace.

matrina

Ahojte ja by som chcela vediet vas nazor.My tiez s priatelom sa snazime uz pol roka o babetko a stale nic.Neviem ci je to moja chyba alebo ako.Pretoze ja som brala antikoncepciu 4roky bez prestavky a neviem ci zato to je tak.Zaujima ma ci je to za tu antikoncepciu alebo ako dakujem.