Vibra tone - skúsenosti

Lucia 321

Mam vibra tone ale poradte mi jednu vec,bez pouzitia elektriky sa neda pouzivat???nechapem par komentarov,ze ho pouzivaju pri beznych domacich cinostiach.neda sa to nejako nabit,vypnut z elekriny a pouzivat??

Lucia 321

Mam vibra tone ale poradte mi jednu vec,bez pouzitia elektriky sa neda pouzivat???nechapem par komentarov,ze ho pouzivaju pri beznych domacich cinostiach.neda sa to nejako nabit,vypnut z elekriny a pouzivat??

lienkalienka

Vibratone mám nejaký ten rok. Používam ho, keď som po cviční a nechcem, aby som mala na druhý deň silnú svalovku (brucho, zadok), ale taktiež mi na zadku krásne "vyhladil" tuk a nemám celulitídu :) (Ja lenivá ho používam raz za čas, keď zbadám, že zadok už nie je vo forme a stačia mi cca 4 dni - večer Manual Mode na plné obrátky spodný zadok a potom vrchná časť ku krížom) O posilnení svalstva ale pochybujem...

Nikol21

Ahojte, kupila som si vibra tone, no ked som ho 1.krat pouzila isiel mi iba 10 min...a dnes ked som ho zapla tak isiel iba par sekund, neviete mi presne povedat ako ho zapinate?? al je potrebne ho nabit??? dakujem

jessy

ja mam vibratone 2 a ten mi dost pomaha mam mensi obvod pasu a je to super pomocka ty co to nevyskusali a vedia len kritizovat sa mozu trapit dalej...n ehovorim teraz ze za tyzden budete mat 10 cm s pasu dole to zasa nie ale ked som si upravila trosku jedalnicek tak to ide pekne dole...su aj ine varianty ale tie sluzia skor na masaz toto vam tvaruje aj postavu a dokonca mi to pomaha aj pri cviceni pred tym som spravila ledva 25 brusakov teraz ich spravim aj sto...mozem len odporucat

bebaa

ahoj Emillyel. Ja som sa chcela trosku viac dozvediet o tej tvojej metode chudnutia s tou potravinarskou foliou.Mozes mi prosim napisat na carmentica@azet.sk. dakujem

Emillyel

Takze... vibra tone odskusany nemam na vlastne kozi. Ale prisla som na nieco lepsie, s cim som velmi spokojna.. Bola som pol roka bez prace co bolo spojene so sedenim na zadku alebo pred pocitacom, s papkanim a to urobilo svoje a pribrala som cca, krasnych 10 kil. Skoro ma trafil slak, ale co ine sa dalo cakat. Aby som zbytocne nekecala, rozmyslala som ze si ho kupim s tym ze som leniva ako vos, a jednoducho sa tak prinutim cvicit a on to urobi zamna.. Lenze, to bola az priliz naivna predstava za dost velky peniaz, a ja si ich hodnotu vazim tiez ich nemam na rozdavanie, a tak som sa radsej zacala potit behanim cvicenim skakanim, cimkolvek, hlavne ze to naozaj zaberie. Prisla som k sposobu ktory nemam overeny len ja, akym sa vypotim a tym padom aj schudnem, rychlejsim tempom. A tu je navod - pochopi ho kazdy. Potrebujeme: pevnu volu, vytrvalost, chut a ochotu zmenit doterajsi pohodlny sposob zivota, a to hlavne - kotuc obycajnej, bezne dostupnej potravinarskej folie. Pred cvicenim si na telo obmotame potrebny kus potravinarskej folie - na partie stehna, ruky, pas - kdekolvek potrebujete zhodit, obtocime pekne na pevno, a potom uzlen oblecieme ubor, v ktorom chcete cvicit. Ucinok zaruceny. Ze hovadina? Ze urcite nie. Kila pojdu dole a sice na principe, ze telo spaluje tuky len aktivnym pohybom, po cca. 30 minutach, cim viac sa potite, tym lepsie. Samozrejme, ze nepotite tuk, ale len pot, ale vnutri tela sa deje premena ktoru urcite zbadate aj navonok, avsak kto caka zazraky po 2 tyzdnoch, nemusi sa do toho ani pustat... Ja som s tym maximalne spokojna, inac uz ani necvicim, poadil mi to znamy ktory je kondicny trener a navyse, usetrila som na tom a za peniaze ktore som chcela investovat do toho "zazracneho" pristroja, si radsej pravidelne kupujem kvalitnu pestru a vyvazenu stravu pre upravu mojho jedalneho listka. Skusenosti zarucuju uspech. :o)

Rišo

cawte mam 15 rokov a mam vibra tone chcel by somtrochu posilnit brucho samozrejme ze pri tom aj cvicim pomôže mi to ???

Najčítanejšie články