nemám orgazmus

RNG

Damiana posobi priaznivo na hormonalne problemy, ktore su casto dovodom na "chladnost"Podobne aj olej z pupalky a boraku.
Dong Quai je cinska bylina(Angelica sinensis), ktora je uz starocia pouzivana na posilnenie zenskej sexuality, preto ju nazyvaju "zensky zen sen"

Mnoho zenam to pomohlo pri podobnych problemoch, ako sa v tejto teme uvadzaju.
Davka je 1-1.5 gramu denne.

Inac ma aj ine dobre ucinky na zdravie.

Samozrejme, ako vsetky potravinove doplnky nemaju v odporucenej davke ziadne skodlive bocne ucinky.

Ked najdu akykolvek skodlivy ucinok, tak sa automaticky ten produkt vyluci z kategorie potravinovych doplnkov.

kitti

Tak o to sa snazi vela dievcat a zien. Ja viem dosiahnut,len masturbaciou. Tak je to problem,s partnerom vobec...
Vela som o tom citala a teraz chcem vyskusta Kegelove cviky. A ked nepomoze,tak su tu este pre nas sexuologovia-dakto mi len pomoze...!

zuzulinka

POMOC.ja nemozem dosiahnut ani jeden ani druhy.co mam robit?priatel je velmi sikovny a skuseny.problem je vo mne.nejaka rada by bodla

deedee

No myslím, že niekto sa tu rozpísal až moc a pri tom nemal uplne pravdu. Je pravda, že baby sa nevedia uvolniť. Ja som mlada, s priatelom už spolu žijeme, kôli ničomu sa pred sebou nehambíme, dokonale si rozumieme ale aj tak nedostanem iný orgazmus, ako cez klitoris. Môžeš si tu posielať obrázky bodu G, ale niektoré ženy to maju bohužial tak, že nikdy nedostanu normálny orgazmus. A neni to tým, že je chlap neskusený alebo sa ona nevie uvolniť...Je to proste krutá príroda. V tomto prípade to môže byť tým,čo si napísal ty, ale chcem aby si vedel, že vždy to tak neni a tie baby nejsu uplne sprosté...Tak z nich nerob chudery!

evka24

z mojej skusenosti......zalezi to na chlapovi(technike) a na vas ako sa mentalne citite o sebe and vasom partnerovi and vasom vztahu. dobry sex, teda dobry orgasmus sa stane vtedy ked ste mentalne vzrusena.......nie len fyzicky drazdena...verim tomu na 100%