SMRŤ

Príspevok v téme: SMRŤ
ooo

tak a už to tu je. Už mam tohto sveta dosť už nevladzem po tejto zemi chodiť už nevladzem sa po tejto zemi plaziť. To čo bolo už nikdy nebude nikdy sa nevrati. Môj život je hrozný omyl. Budete písať že sa mam niekomu zveriť ale aby ste vedeli neni komu. Psychiatra už navštevujem uvedomujem si že niektorý majú možno aj väčšie problémy ale nepoznate môj pribeh neviete čo som zažila tak mi to prosim nepište lebo neviete o čom potom hovorite.

agina

No to uz je len riesenie....siahnut si na zivot. Prosim ta, co ta to napadlo??? Vacsina takto rozmysla ked je v puberte a rozidu sa so svojou zivotnou laskou a nemozu uniest tu potupu, ze ten druhy ich oklamal, podviedol.No prave vtedy by si mala ukazat, ze si nad vecou.Preco sa vtedy kazdemu zda, ze uz zivot nema dalej zmysle??? OMYL!!!! Prave vtedy zivot dostava zmysle! Pretoze kazdou fackou od zivota sme zase o nieco mudrejsi.

SHAKTI

Ja som sa narodila 4 krat! A aj ked nemam zivot vobec ruzovucky,vazim si ho a nikdy by som si nan dobrovolne nesiahla! Nemam na to pravo,ziadny clovek na to nema pravo!Keby si videla svojich milovanych umierat a vedela ako chcu zit ale nemozu..keby si sama cudzou vinou bola na pokraji smrti..
kazdy problem sa da vyriesit,len treba samozrejme chciet.Iba zbabelci si sami siahaju na zivot.Nechce sa ti zit?? Keby si pocitila dotyk smrti,hned by sa ti chcelo,to mi ver..

loly

..zbytocne depresie kvoli niecomu,co ti urcite nestoji za to..vsetko to tvoje citenie musi mat nejaky zmysel..dovod..
zivot sa nema zit..ma sa prezivat :)..preco to nerobis??preco nezajdes za priatelmi,nepozhovaras sa s nimi?..preco netrasvis cas s priatelom??..s kamaratkou??..obcas aj rozhovory s rodicmi pomozu..neviem no,mne je lepsie sa pozopravat s kamoskou :)...chod von,na kupalisko,na disku.,,zabavaj sa..
nemas predsa zivot na to,aby si stracala cas pomyslanim,na to,ze nemas preco zit..snaz sa,aby vsetko okolo teba malo cenu a zacni sa na svet pozerat inymi ockami :)) drzim vsetky prsty

aniccha

mozno trosku odveci...ale ja som niekde citala ze podla teorie ktora je o reinkarnacii clovek ktory spacha samovrazdu bude v buducom zivote vystaveny tomu istemu problemu a tak dokola kym ten problem neprekonas. TAkze to nerob, lebo v buducom zivote to moze byt este horsie.takze sa nevzdavaj a prekonaj sa, tym bude tvoja osobnost silnejsia:)