AKO TO ZOMNOU,VLASTNE JE?

Príspevok v téme: AKO TO ZOMNOU,VLASTNE JE?
sahara

ahojte.mam 162cm 50kg.bolo to asi mesiac dozadu co som sa s dna na den rozhodla schudnut.odmietala,som jedlo.ked som jedla,tak len jablka,jogurty.proste jedla s najmensim poctom kalorii.mama mi neskor zacala vycitat ze vobec nic nejem,ak to pojde takto dalej pojde zomnou za lekarkou.tak som zacala jest,ale potom som sla na wc a wsetko vyvratila..schudla som na 48kg a bola som stastna.no neviem ako ale z jednheo dna na druhy akoby nic nebolo,pozbierala som sa,a hovorim dost.zacala som normalne jest.na wc som nechodila,aj ked som nato casto myslela.ako soom tak prestala s dietou,pribrala som 4 kila.vazila som 52 kg.ked som to na vahe videla myslela som ze za zblaznim.tak som s dietou zacala opet.teraz vazim opet 50kil,ale ja chcem schudnut,viac,viac,lebo naberiem opet.to nepripada do uvahy,myslite si ze som chora?ze to nemam v hlave v poriadku,co?ale vy nemozete chapat,ake to je.....prosim napiste my co si myslite,ci som naozaj chora,alebo som normalna,len si dawam vecsi pozor,na wsetko

aljuska

akokolvek to robis je to pre tvoj organizmus brutalne,neni to prirodzene zvracanie,ktore je obrannym mechanizmom ked prijmes nieco skodlive.Nasilne vyvolane zvracanie je znicujuce,velky stres pre organizmus a lahko si vypestujes navyk,ktoreho sa tak lahko nezbavis.

monica

Ja som tiez na tom nejak podobne..zacala som vracat...moja mama mi nato prisla po 2 dnoch!!!!!! Ale povedala som jej ze niee ze nie som blba ,neviem ci mi veri..Ale hocikedy ied okolo mna a povie mi ze dufam ,ze to nerobis..Ale ja mam taky problem ,ze to neviem vyvracat..Teda ide po malych kuskoch..A tak som tam potom strasne dlho a nedam ani polku zo seba von..Viem ze toto je asi blba otazka ale ako to urobit?aby som vracala a slo to von ako ked som normalne chora ze zaludocna chripka?:(:(:( ked to uz robim niekedy tak nech to idevon..takto som ete viac deprimovana:(

mmajkaa

asi mam problem...najem sa a neviem to vyvracat co robit??meriam 185 cm a vazim 88kg...chcem mat aspon 70kg.vidim v bulimii poslednu nadej...ale nevirm nic zo seba dostat von ..najem sa a inem na zahod a nic...co mam robit?

sahara

ja nemozem..newiem co mam robit...dnes som nic od rana nejedla...zachwat hladu ma pochitil okolo 12hod...zjedla som asi zo vsetkeho co sme mali v chladnicke..plus neake tie keksy,cokoladu...potom som si pomyslela..som ja ale hlupa...nevydrzim,,nevydrzim trosku nejest, ?isla som na zachod samozrejme..a najhorsi sok remna bol,ked som nedokazala vyvratit vsetko..nevedela som co mam robit..plakala som..mala som o 4gramy viac..super..kazdy den 4gramy a mozem mat rovno 80kil...mam depku co bude zajtra...ked domna bude mama tlacit jedlo...co urobim?ako ho schovam?ake vyhovorky pouzit?uz som asi vsetko vycerpala..opet nedela,mama je doma nemozem tak lahko na zachod ist..vracat vonku nemam kde..som zufala.neviem co mam robit.strasne sa bojim vsetkeho

jaja

nie,nenamyslas,zial.takto to funguje,zacnes a uz to ide len dolu vodou a zrazu po par mesiacoch si ani nepamatas ake je to normalne zit...ale kedze je to len 12ty den,tak je to aj pozitivne,lebo este mas sancu sa z toho dostat=Dsahara nerob to,naozaj to nestoji za to,poznam to,ver mi,tie co sme sa vyliecili sa snazime pomoct tym co s tym bojuju,prosim ta,pomoz nam a pochop,ze nikto nie je dokonaly a takto sa tyrat zavislostou si naozaj nezasluzime.mnohym ludom bude na tebe zalezat aj keby mas 100kg a to je dolezite=DALE TY SI STIHLA,skonci s tym na zaciatku