PROSIM PORADTE MI

Príspevok v téme: PROSIM PORADTE MI
smutna

ahojte. trapi ma nieco.tyka sa to araba..:D uz som to tu raz pisala ale nejak nikto mi nevedel poradit, tak pisem este raz.zacalo to tak, ze jeden den som isla vecer sama domov.okolo mna isiel on a jeho kamosi. zacali sa mi nieco vypytovat, pytat sa ako sa mam a take otazky. najskor som neodpovedala, lebo som sa trochu aj bala, ale potom uz mi to bolo blbe lebo stale isli za mnou tak som sa zacala s nimi rozpravat. potom ti ostatni, jeho kamosi odisli a ja som bola len s nim, kecala a sedela na lavicke! uplne sa mi zdal v pohode, zlaty...dalo sa s nim dobre pokecat. musela som uz ist domov, vypytal si este tel.cislo a pytal sa ma, ze ci mi moze zavolat nabuduci den. vtedy som to vsetko brala normalne, ani som si ho nejako moc nevsimala.v ten den aj zavolal, ale ja ako blba som mu povedala, ze sa nechcem stretnut, lebo chcem byt s kamaratom!vecer som s kamaratom isla do mesta a stretli sme ho!pytal sa ma ze ci sa s nim nechcem nachvilku porozpravat, ale ja ako sprosta som povedala ze nie, ze sa mi nechce!on povedal ze ok, a ked odchadzal tak nahlas povedal ze sorry! potom vela dni ked som bola s kamosmi a kamoskami v meste tak som ho stretavala. on bol stale s jeho partiou, vzdy sa vsetci usmievali, kyvali mi atd a ja som ani len neodkyvala. vcera som bola zase s tym kamosom.chcela som si od toho araba vypytat jeho tel. cislo, lebo som ho stratila!ked sme ich uvideli, tak sme si ich zavolali k sebe a on mi ho dal.len sa tvaril uuplne inak ako tie dni pred tym.vyzeral ako keby sa hneval na mna alebo co! aj on aj jeho kamarat!nikdy taky nebol. vecer som mu napisala sms ze ci je nahnevany a take veci a on mi napisal len to ze nie, nie som. a uz nic! napisala som mu este 2 sms a on ani len neodpisal! aj som ho prezvonila a on nic! co si mam teraz mysliet???preco je urazeny alebo preco je taky??? co mu mam napisat aby bol zase taky ako predtym a vobec mi odpisal???prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-(((

smutna

STRETLA SOM HO, BOL S KAMARATMI..KAMARATI SA MI COSI VYPYTOVALI A ON TAM VZADU STAL ZA NIMI A BOL TICHO..AKO TOMU MAM CHAPAT?? VSETCI SA NORMALNE BAVILI SO MNOU A ON TAM ZA NIMI A TICHO..PROSIIIM CO SI MAM O TOM VSETKOM MYSLIET?

aga

kasli nanho.poradila by som ti ,i ked je pravda ze netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca,-ale daj si stymito ludmi radsej pokoj svaty.moja sestra chodi s arabom uz 4 roky,studovala v cechach a z nicoho nic odisla za nim .teraz je to uz vyse mesiaca co nam o sebe nedava vobec vediet.velmi sa trapime.preto ti radim,neznizuj sa uz,ak ti nie je schopny napisat aspon ahoj.ty chces byt mozno s nim len kamaratka,ale chce LEN TO aj on?

jiji

smutna mozno sa mu prave pacilo ze si taka nedobytna :) podla mna si nespravila nic strasne..ak ma o teba zaujem tak nebude dlho urazeny.