Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?

Príspevok v téme: Partner mi zahyba, som nestastna, co mam robit?
silinka33

Velmi sa trapim, neviem co mam robit....mam uz asi rok vztah na dialku, priatel je v Anglicku(sme spolu3.rok).Pise mi maily, vola, posiela kvety...no ja stale nemam pokoj. Raz davnejsie som sa mu dostala do schranky (viem ze sa to nema,moja vina....),lebo som mu z nejakych nevysvetlitelnych dovodov neverila...intuicia mozno, neviem...predtym som mala 4 rocny vztah a fungovala som uplne normalne.Bola tam kopa "koketnych vtieravych" mailov ktore vypisoval komukolvek koho spoznal, az vo mne vrelo ked som to citala...o jednej dotycnej sa mi aj zmienil,a do oci mi klamal, ze jej neposielal fotky (hoci som ich videla)a jednym dychom mi aj stihol vyznat lasku...a stale dookola nejake tajne telefonaty, sms, maily....zmenil hesla, az na jednom maile o ktorom si mysli ze neviem...a prave tam som dnes asi po pol roku opat zavitala bohuzial.Posledny mail cerstvy, s dnesnym datumom, od mladej blondinky(poslala mu fotky),ako dufa ze sa skoro vrati, ze je v praci vsetko fajn a ze sa cez vikend stretnu, a podniknu spolu "vzrusujuce dobrodruzstvo vo dvojici" na konci pusinky...on sa "na to velmi tesi",este jej napisal, ako planuje dovolenku s priatelmi(to som akoze ja)a samozrejme, poslal tie iste fotky co aj mne dnes...najradsej by som mu vynadala a poslala ho kade lahsie, ale stale ma skrie to, ze je to moja vina, ze keby som mu nebola v poste, nic neviem...ani neviem ci ho mam rada,ale bez neho nemam nikoho,som strasne osamela,nemam ani najlepsiu kamaratku,rozchodom by som aj tak nic nevyriesila...milujem ho a nenavidim, dusim v sebe vsetko co viem,ked telefonujeme a je ku mne mily mam chut vsetko vykricat, citim sa ako schizofrenik...a ako bonus mam o tyzden statnice, vsetko sa mi ruca, mavam depky...potrebujem surne nejaku pomoc...trosku sa vzchopit, uvedomit sa...prosim vas napiste mi uprimne co si o tom myslite a co by ste robili....Dakujem...

moniqa87

pokial mozno sa teraz sustred hlavne na skolu aby si uspesne spravila statnice a potom by som ti poradila ukoncit ten vztah aj ked je to tazke... ale podla mna ak si uz taku dlhu dobu zvladla vztah na dialku, tak urcite zvladnes aj rozchod... drzim tzi palce a hlavne sa netrap a tie maily si urcite vytlac aby sa pri pripadnej konfrontacii nemal z toho ako vykrutit...
mas sancu zacat uplne odznova a stretnut aj niekoho lepsieho, tak ju nezahod, drzim ti palce

sunnysweetie

ahoj silinka33..musim sa priznat,ze aj ja som to raz priatelovi spravila..to sme spolu uz skoro 6r. isla som mu na pokec na jeden nick,kt. moc nepouzival..ani foto tam nema,ani nijake info. o sebe..a ja som sa mu tam naburala..
a co som tam nenasla?
pisal si s nejakou kockou z nasho mesta..bola velmi pekna..bola opreta pri taktom zahranicnom aute a proste z tych PRpeciek som vycitila,ze spolu flirtuju..
vecer,ked za mnou priatel prisiel..som mu to povedala..ze som bola na pokeci a po jeho nicku tam vyzvedala nejaka kocka..takto som to zahrala,nepriznala som sa,ze som sa prihlasila na jeho nick..
strasne sa za to hanbim..
zmenil si hesla..vsade..asi nieco tusil..
ja som v ten vecer plakala ako male decko..
on sa priznal,aj ked najskor odbacal od temy..
ale nakoniec sa priznal,ze dakedy,ked nemal co robit..tak kecal s inymi babami..ale nepoznaju ho,nepoznaju jeho identitu..
preto ma upokojil tym,ze ved oni nevedia,kto je a ze on si z nich len srandu robi..
mne to tak vazne nepripadalo..
slubil mi,ze to uz nebude robit..
ja som vtedy nevedela,co robit..bola som na dne..zrutil sa mi cely svet..
asi v marci som sa nahodou dostala na jeden studenstky chat a moj drahy tam bol tiez zaregistrovany..a co som tam nezbadala,ze na verejnom chate chatoval s nejakou babou..
dost ma to nastvalo..zurila som,ved slubil,ze uz nebude..
v ten vecer sme sa asi 3hodiny rozpravali..o nas..o tom,co robi a aj o mojej ziarlivosti..
dohodli sme sa,ze on si nebude pisat s cudzimi dievcatami a ja prestanem ziarlit..
stalo sa..ja som sa vyliecila..vdaka stranke www.jewel.sk
a drahy si uz s inymi / cudzimi nepise..aspon to tvrdi a ja mu verim..

poviem ti moja mila, uz nikdy by som sa do jeho nicku na pokeci,alebo do emailu nenaburala..
je to ohavne
ako by si sa citila,keby ti behal do sukromnych veci ON?
mozno tie baby su jeho kamosky zo Slovenska..
mozno ich ma rad ako kamosky..
neber to tak tragicky a skus navstivit www.jewel.sk
pomahame si navzajom
cmuk
a netrap sa tolko
naj. by bolo,keby si sa priznala a porozpravala sa s nimi..

aniccha

nelutostne sa s nim rozid na dokaz toho ze si vazis samu seba...a ako vravis mas statnice a po statniciach na teba urcite caka novy start do zivota s novym panom chrumkavym;)tento nestoji za to aby si bola nestastna

sisulienka

silinka: uvedom si, ze ak ta teraz klame co bude dalej...urcite si myslis, ze je to len flirt a jeho to prejde. Figu takeho chlapa nezmenis ked uz teraz zahyba co bude neskor? terza sa na to vykasli a sustred sa na statnice ide o tvoju buducnost viem, ze je to tazke, ale musis sa vzchopit a ukazat ze si hrda zena nenechaj so sebou zametat. A nie je jediny chlap na svete :) mna tiez moj ex podvazdal a teraz mam vyborny vztah dala som mu zbohom a nasla som skutocnu lasku ver mi nestoji ti to za to? Drzim prsteky na statniciach

ozzinka

Ahoj Silinka,fakt nechapem ako mozu mat niektori ludia taky silny zaludok. Ja by som napisala ten slecne mail a povedala jej celu pravdu.Ved on vas vsetky vodi za nos.Uvidis nakoniec ostane sam, chudak jeden.

marrry

silinka, viem presne co prezivas. Momentalne som aj ja v takomto rozpolozeni. Horsie u mna je to, ze my sme 4 roky manzelia. A ja som pred par mesiacmi zacala tusit, ze tu nieco nie je v poriadku a nakoniec sa mi aj priznal. Je to strasny pocit. Horsie je na tom to, ze ja ho lubim a nenormalne tuzim po tom aby aj on lubil mna. A on tu lasku, kt. by mohol prejavovat mne dava cudzej zene. Strasne to boli...

agina

Silinka, viem, je to strasne tazke....najma, ked mate vztah na dialku.Urcite by som mu o tom nepovedala, pretoze este by ta mohol obvinit zo ziarlivosti.Musis z tejto hlupej situacie nejako diplomaticky vykorculovat.Vytaz z tejto situacie pre seba, samozrejme vsetko je len na tebe...ci s nim zostanes, odpustis mu, ale budes ho nadalej podozrievat, alebo ho opustis bez dlhych reci a das sancu novemu, mozno lepsiemu vztahu. Kazdopadne drzim palce a byt ja na tvojom mieste, volim druhu moznost.

envy

supercremo- ako dlho ste spolu? jaj, baba, prec od neho! znici ti vsetko sebavedomie a sebauctu. co by si poradila svojej kamoske, alebo akejkolvek inej babe na fore, keby sa ti priznala, ze ju priatel podviedol a este k tomu sa jej aj vysmial....? tak necakaj. za rohom ta mozno caka clovek, ktory si ta bude vazit..baby drzte sa, nech najdete coskoro pravu lasku :)

envy

silinka- nevrav mu do telefonu nic. ja by som na tvojom mieste asi vytlacila tie maily a potom mu to predhodila na oci ako dokaz, aby sa nemohol vykrutit. pekne face-to-face. hajzlikov je na svete vela, ale take skvele dievca ako ty si nezaslizi trpeit, preboha, ved laska je taka kraaasna!!!! viem, ze teraz to bude asi tazke, najma pred statnicami, ale skus zamakat s ucenim, drzim palce, odstatnicujes lavou- zadnou, neboj :) a co sa tyka tvojho "priatela", vykalslala by som sa s prehladom nanho. viem, nie je to jednoduche, najma po takej dlhej dobe, co ste spolu, ale nestoji ti to za to. vies si predstavit, co by robil o par rokov...?? podviedol ta a vysmial do oci ako to spravil supercremo ten jej...drz sa

silinka33

Dobre ranko, dakujem za vase prispevky...no veru som si vcera poplakala a prehadzovala sa v posteli asi do stvrtej rana, co som nemohla zaspat...premyslala som ako to riesit,ale kebyze mu nieco poviem do telefonu alebo mailu, urcite sa z toho vykrutil, v tom je on dobry...asi by som dosialhla len to ze by zmenil heslo...o 2 tyzdne sa ma vratit na Slovensko na par dni,chce ist so mnou na dovolenku...tak asi sa s nim porozpravam tvarou v tvar,mozno v nejakej necakanej chvilke,uvidim ako bude reagovat...
(ak nezisti skor ze som bola v schranke)...a mozno sa dovtedy este dozviem nieco zaujimave. Uz len mat dost sily a hrdosti...
supercremo musis sa citit hrozne,este ked ti to povie s usmevom do oci...no neviem co caka mna, ale dufam, ze ak to dojte do tak daleko, ze sa vo mne konecne nieco zlomi a nenecham sa dalej ponizovat...zacinam mat pochybnosti o tom ze existuju normalni chlapi.... :(