Som tehotná - poraďte

Príspevok v téme: Som tehotná - poraďte
bubu5

ahojte ludkovia...mam 22 rokov a som tehotna...na prvy pohlad to nevyzera az tak zle a ani som si nemyslela ze to az take zle moze byt ale je...ked som to oznamila priatelovi bol sklamany lebo si mysli z e dietatko nemoze financne zabezpecit a vraj na to ani nie je pripraveny...takze kazdy den je starsne smutny, pomaly ani nekomunikujeme ale viem ze a lubi lebo nemoze odo mne odist ani na hodinku...stale odide z domu. povozi sa na aute a yz aj je naspat, objima ma...nasledujuci den rano je opat smutny a opat nekomunikujeme...takto to bezi uz druhy tyzden...nechce aby som mala dietatko teraz, tvrdi ze o 2 roky to bude ovela lepsiea bude sa mu aj tesit...ja si to ale nedam vziat...srdce mi to nedovoli,.ao si ho mame ziskat?myslite ze to bude casom lepsie?mam obavy ze pre to sa nas vztah skonci...velmi sa trapim...prosim co si o tom myslite?dakujem vam

age44

super bubu, to je pekna spravicka, ze ste spolu. vsak podla toho co si pisala, som si nemyslela, ze by si si to male dala vziat, len som sa bala, ze ta necha priatel. poviem ti pravdu, ja som bola uz aj vydata a ked som oznamila manzelovi, ze cakame babatko, aj on sa najprv prelakol. chlapi su v niektorych situaciach divni. viac racionalni ako emocionalni.

monicka2509

pockaj moja ked sa vam ten drobcek narodi,tvoj priatel tak zmekne,ze bude najstastnejsi chlap na svete a bude lutovat to co teraz robi..ze je smutny atd..je to pre neho trosku sok,ale dufam,ze to bude fajn

bubu5

jaaaj..vy sa este o tom bavite?no nie...to je uz fajn...bolo to jeho prvotne vystrasenie...on sa teraz velmi tesi so mnou a rozmaznava nas...uz je to 4 mesiac a vcera sme boli na sono a videli to male...bolo to uzasne...ale dakujem vsetkym za prispevky...viaceri ste boli spravni, bolo to len zlaknutie sa...dakujem....

lola 22

AKE DOPRIAVANIE CASU,PRE BOHA.
ON BOL NEPRITOMNY KED STE HO UROBILI ,MAM POCIT ZE HO OSPRAVEDLNUJES ZA TO AKO SA CHOVA,NEMAM SLOV.BUD HO CHCE ALEBO NIE ,TO NAD CIM ROZMYSLAS

starenka

zober si to takto: jedna spermia z miliona bola taka sikovna ze sa dostala ako najrychlejsia,najsikovnejsia a najsilnejsia do ciela.Priniesla geneticky material a cela stastna caka radostne ovacie a stastnu maminku ,ale namiesto toho nasla rozcarovanu osobu ktora ani nevie ci ju chce lebo priatel (ten ujo co ju tam vlastne vyslal na misiu) je akysi smutny z toho vsetkeho.Tak sa cuduje co to vlastne vobec chcete ked najprv ju vyslete na misiu a ked je uloha uspesne splnena tak zistite ze ste to vlastne ani nechceli.Spermia sa teraz citi asi previnilo ale nevie preco,ved ona sa tam nepytala,to ste boli vy dvaja!Tak teraz neviem....

stonkaruze1

ahoj jednoznacne si myslim ze to babo si nechat mas a priatelovi treba dopriat vic casu ak by si ho dala vziat urcite by si to lutovala a mala by si vycitky a mozno ti zo zaciatku pomoze aj rodina.urcite to nebudete mat zo zaciatku lahke ale spolu to zvladnetre aj koli babetku aj koli vasej laske drzim palce

wendulka

Mila bubu5,je uplne jedno ako sa teraz citi tvoj priatel,bud si na celu situaciu zvykne alebo nie,nechaj to nanho a do nicoho ho nenut,cas je najlepsi lekar,on do toho pride neboj.Ty sa teraz zameraj iba na jedinu jednu vec a to je zdravie tvojho (vasho) cloviecika,ktory uz teraz vnima tvoje pocity a nalady a tiez je smuty.Nedaj mu pocitit uz teraz ze je nechcene alebo neocakavane s radostou.Prihovaraj sa mu a dakuj mu ze ho mas v brusku,lebo ver mi,nic krajsie uz v zivote nemozes zazit.Vlani sme boli na dovolenke s priatelom v Indii a jeden mnich z klastora nam rozpraval,ze oni veria v to, ze dieta si pred narodenim vyberie,ktorej mame sa narodi,ze kazda ta mala dusicka si vyberie tu svoju maminku,ktoru chce v zivote hladkat a pusinkovat,obimat a prijmat tiez jej lasku.Pripadalo mi to smiesne a mile zaroven,ale s odstupom casu na to pozeram aj ja podobne,narodilo sa nam krasne dievcatko aj ked sme ho vobec neplanovali a teraz nam dava tolko lasky ze si to nevies predstavit.Zelam ti nech sa aj tebe narodi ten vonavy malicky batoztek a nech ho lubis najviac v celom vesmire,ono ti to 1000x vrati.

povzbuditeľka

Neboj sa, hlavne si to nenechaj vziat lebo to budeš cely zivot lutovat, ver mi viem to. A o priatela sa neboj ked dieta bude kopat v bruchu a ked ho prvy krat uvidi tak sa zamiluje ze sa sama budes cudovat. Mat dieta je to najkrajsie na svete. Darovat niekomu zivot... Bez toho by ani nemal zivot zmysel.

jasama

Boze, zeny, nech si da vas kamos sprcku alebo papajte Postinor, ved je 21. storocie a nikto uz nemusi neplanovane otehotniet. Von z jaskyne a nasprtat trochu vedomosti.