FLORA LIGHT ??

Príspevok v téme: FLORA LIGHT ??
misulka

Je Flora Light taka dobra ako reklamuju? na znizenie cholesterolu? Pozerala som dnes ze obsahuje 40% tuku, no potom som pozrela na Perlu a ta obsahuje len 25% tuku. Tak ako teda? Mam dalej pouzivat na chlebik Perlu, alebo je vhodnejsia Flora?? Alebo ktore natierkove maslo je najzdravsie?? Prosim piste.

evul

misulka, na chlieb si davam bud syr (taveny je v pohode aj bez masla, a tvrdy sa da dat na pol minutky do mikrovlnky - tuku ma dost, ten sa roztopi...), alebo ked si davam napr.sunku, tak pod to kecup alebo horcicu namiesto masla, aj nejaky dzem je v pohode...Uz to takto robim dlho, a nikdy som nemala pocit, ze by mi to tam chybalo :)

evul

Obsah tuku nie je jedinym kriteriom pri tom, ci je to "dobre" alebo "zle". Rozhoduje aj to, ake % z neho su nenasytene mastne kyseliny atd, skus si niekde pohladat. Inac, tiez si na chlieb nedavam maslo ani margarin, pripada mi to ako zbytocna energia - na doplnenie tukov je lepsi olivovy alebo iny kvalitny olej.

sania

neviem ako ty,ale ja maslo nepuzivam..teda nejem...ja to nemusim,a ked si uz natieram chlebik maslom,tak ho musim dat minimum,tak aby bolo vidno tie dierky v chlebe...nevidim ziadny rozdil v tom ci jem chleb s maslom abo bez