20 a stale panna

chalan

no mozno by bolo lepsie byt trocha nohami na zemi a nelietat len v oblakoch. byt troska realnejsie. aj ja si to hovorim. ale tak urcite sa nemienim vzdat uplne svojich predstav. to by bola uz hlupost.

dada

Ja som sa tiež zoznámila na diskotéke. Bola to taká pochybná diskotéka. Bola som na nej iba raz a vidíš. už sme spolu 12 rokov, z toho 11 manželia.

jaja

moniqa87...my sme zasa boli nejaku dobu najlepsi kamosi a potom sme sa postupne zblizovali,nemohli sme si jednoducho pomoct...a na diskoteke sme sa prvykrat bozkavali=DD

moniqa87

my sme sa zoznamili na diskoteke, no a potom sme boli dva mesiace kamarati, nez to z neho vypadlo, ze chce viac :-)))
ono to nie je ohranicene, ze len na niektore miesta chodia spravni ludia

srdieckovavila

Niekedy mam pocit,ze by som mala prestat snivat a zacat byt realna,netuzit po vsetkom neznom a romantickom.Ale ked ja to nedokazem.

jaja

do cajovni=DDDale chodia vsade aj romanticky zalozeni.to sa nejak nerozclenuje...vravim vam,nehladajte chybu ak nesedite len doma,ale chodite aj do spolocnosti tak je to ok...my sme sa zoznamili cez net s mojim chalanom dokonca=DDD

chalan

no ja sa pohybujem tak rozne. na diskoteky, ale nechodim. skor tak do barov, ale neviem ci tam chodia aj taki romanticky zalozeni ludia. to asi nie. ti vraj chodia najcastejsie do cajovni.

Najčítanejšie články